E martë, 15 Qershor, 2021
24.5 C
Tirana

Etiketa

Sauk

Emrat / Sherr pranë zyrave të LSI-së në Sauk, plagosen dy persona

Një sherr për arsye që ende nuk dihen ka ndodhur në Sauk. Sipas raportimeve nga vendngjarja të plagosurit janë Roland dhe Oltjan Doka. Gjatë sherrit...

“Një skandal i vërtetë!”, Nishani i revoltuar pas asaj që i ndodhi në mëngjes

Ish-presidenti Bujar Nishani ka shprehur revoltën e hapur, pas situatës së krijuar me trafikun sot në Tiranë, pasi po kalonte kryeministri Rama. Mjaft i indinjuar,...

Aksident në Tiranë, automjeti godet dy çiklistë tek mbikalimi i Saukut

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme tek mbikalimi i Saukut, në Tiranë. Policia bën me dije se dy çiklistë janë goditur nga automjeti që drejtohej...

Policia zbardh detajet e konfliktit që degradoi në përplasjen me mjete të forta

Pak më herët u raportua për një person të plagosur me armë zjarri. Blutë e Tiranës kanë zbardhur ngjarjen në afërsi të rrethrrotullimit të...

S’kanë të ndalur të shtënat me armë, një i plagosur në Sauk

Nuk ndalen të shtënat me armë ditën e sotme. Pas dy viktimave në Patos, një tjetër person është qëlluar pranë Sanatoriumit në Sauk. Policia raporton...

Detaje nga plagosja e të riut në Tiranë, autori është student i Akademisë së Policisë

Dalin të tjera detaje lidhur me konfliktin me armë pranë një hoteli në Sauk, ku mbeti i plagosur një 27-vjeçar. Personi i plagosur identifikohet si...

Sherr në parkingun e një hoteli, plagoset me armë 27-vjeçari në Sauk

Një 27-vjeçar është plagosur me armë zjarri në afërsi të një parkingu të një hoteli në Sauk. Sipas policisë, i plagosuri është konfliktuar me shtetasin...

Thellohet skandali/ Plasin ujërat e zeza në Sauk, Bashkia lyen stolat (Foto)

Ndodh rëndom në vendin tonë, ku shqiptarët të bashkëjetojnë me ujërat e zeza. Në Sauk banorët vuajnë mungesën e kanalizimeve të ujërave të zeza. Fotot...

Sherr për motive të dobëta, at dhe bir “therin” burrë e grua në Sauk

Vetëm pak minuta më parë mësohet se në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për plagosje me mjete prerëse në rrugën “Shefqet...

Të fundit

A do të mundet Xho Bajden ta ndërtojë “aleancën e demokracisë”?

Nga Burhanettin Duran “Daily Sabah” Presidenti i Shteteve të Bashkuara Xho Bajden ka ardhur sërish në Evropë me një mesazh të qartë:“Amerika është kthyer si...

Champions League/ Teuta ndeshet me moldavët e Sherif Tiraspolit

Shorti i raundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve ka vënë përballë Kampionët e Shqipërisë Teutën e Durrësit dhe Moldavët e Sherif Tiraspolit. Ndeshjet...

Euro 2020/ Hungari-Portugali, 18:00, Ronaldo nis sot mbrojtjen e kurorës

Sot luhen dy ndeshjet e fundit të xhiros së parë në Euro 2020, ato të grupit F. Ndeshja e parë do të jetë ajo...

Kosovë/ “Kërcënimet nisën në janar”, ish-kryetarja e KQZ-së zbardh prapaskenat

Një ditë pas shkarkimit nga presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ish-kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valdete Daka, ka thënë se do t’i...

BSH prezanton dy kartëmonedhat e reja, si pritet të jetë monedha 10.000 lekëshe

Banka e Shqipërisë prezantoi dy prerje të reja të kartëmonedhave shqiptare, të cilat do dalin në treg nga 30 qershori i ketij viti. Guvernatori...