E enjte, 20 Janar, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

“San Siro”

Milani bie pas 10 muajsh në kampionat, Juventusi triumfon në “San Siro”

Milani thyhet pas 10 muajsh në kampionat. Kuqezinjtë e Stefano Piolit, u mposhtën nga Juventusi me rezultatin 1-3 në sfidën e vlefshme për javën...

“Nuk ka interes kulturor”/ Stadiumi ‘San Siro’ rrezikon të shembet

Stadiumi “San Siro” i Milanos në Itali mund të shembet tashmë pa asnjë pengesë. Kjo pasi Komisioni Rajonal për Trashëgiminë Kulturore në Lombardi ka vendosur...

Video/ Plas sherri në “San Siro”, mbrojtësi i Lazion kapet keq me lojtarët e Milanit

Nervat ishin të pranishme në një sfidë që vendoste shumë për zonën Champions, dhe pas mbylljes së Milan-Lacio në “San Siro”, një sherr i...

Inter nuk përfiton, Strakosha i pakalueshëm, Lazio ‘hakmerret’ në San Siro (Video)

Inter nuk ka ditur të përfitojë nga humbjet e rivalëve direkt dhe nuk ka arritur të sigurojë vendin e tretë në Serie A. Milan...

Mitiku “San Siro” nuk mjafton, Inter dhe Milan bien dakord për stadiumin e ri

Interi dhe Milani kanë gjetur gjuhën e përbashkët për t’u paraqitur me një projekt të ri në Komunën e Milanos, në lidhje me ndërtimin...

E rëndë ajo që po ndodh në “San Siro”, Milani pëson sërish gol (Video)

Ekipi i Luksemburgut, Dudelange është duke turpëruar Milanin para tifozëve të tij në “San Siro”. Miqtë kanë përmbysur rezultatin me Turpel vetëm 4’ minuta...

Ekipi i panjohur i shënon eurogol Milanit në ‘San Siro’ (Video)

Milani është duke u përballur me Dudelange në “San Siro”, në ndeshjen e vlefshme për Europa League. Kuqezinjtë kaluan të parët në avantazh me...

Video/Interi kryeson 2-0 në ‘San Siro’, Handanovic për pak bën gafën e vitit

Portieri i Inter, Samir Handanovic, ka shkuar shumë afër një autogoli të pabesueshëm në ndeshjen që po zhvillohet në “San Siro” mes Inter dhe...

Betis ndëshkon Milanin, kuqezinjtë ‘bien’ sërish në “San Siro” (Video)

Real Betis ka surprizuar Milanin në “San Siro” ku ka gjetur golin e avantazhit në minutën e 30’ me anë të Antonio Sanabrias. Duket...

Zikaltërit të pathyeshëm në “San Siro”, Milani bie në shtesë (Video)

Milani nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim në “San Siro” përballë Atalantës, tashmë u bënë 5 vite që kuqezinjtë nuk...

Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...