E diel, 22 Maj, 2022
15.5 C
Tirana

Etiketa

sabiani

“Qylja e madhe plasi”, Monika ironizon prishjen e miqësisë mes Ilirit e Sabianit

Aktorja e njohur Monika Lubonja, ka publikuar një video në “Instagram”, ku ironizon prishjen e miqësisë mes Ilirit dhe Sabianit. Në videon e publikuar...

“Ti je 100 mijë euroshi im”, Sabiani: Iliri ka përfituar nga unë (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother”, secili nga banorët u surprizua nga fansat. Edhe Iliri u surprizua nga një parashutë nga qielli, ku shkruante: "Ti...

“Nga motër dola tradhtare”, ndodh përballja e parë mes Monikës dhe Sabianit (VIDEO)

Monika Lubonja dhe Sabiani janë përballur me njëri-tjetrin në emisionin “Më lër të flas”, si dhe kanë sqaruar keqkuptimet e shumta mes tyre. Ndonëse ka...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

“Tre persona në shtëpi, vuajnë nga kjo gjë”, Fifi: Dikur godisja veten me tigan

Dy konkurrentët e "Big Brother VIP", Donaldi dhe Arjola treguan planin që kishin bërë përpara disa netësh. Ideja e tyre ishte që të trembnin...

“S’ka më biletë kthimi”, këta ishin dy banorët më me fat në “Big Brother”

Sabiani dhe Ardit Çuni janë dy personazhet më me fat në “Big Brother VIP”, pasi falë biletës së kthimit, ata hynë sërish në shtëpi.   View...

Sabiani vë në siklet të bijën: Zorraxhinj s’dua në shtëpi

Sabiani ka reflektuar për një lidhje të ngushtë me të bijën, por gjatë emisionit “Xing me Ermalin”, ai e ka vënë atë në siklet. Modelja...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...