E enjte, 21 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

rruga e elbasanit

Aksident në Tiranë, plagoset drejtuesi i motorit

Një aksident është shënuar mesditën e sotme në Tiranë, teksa një makinë ka përplasur një motor në lëvizje. Sipas policisë, ngjarja është regjistruar rreth orës...

Denoncoi kompaninë, Braçe zihet ngushtë nga komentuesi

Zv.kryeministri, Erion Braçe, përmes një videoje në Instagram, ka denoncuar bllokimin e një korsie të rrugës nga një kompani private. Në video shihet një radhë...

Rr.Elbasanit/ Makina del nga rruga dhe përplaset me shtyllën, 4 të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në rrugën e Elbasanit, teksa një makinë ka dalë nga rruga duke u përplasur me...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...