E enjte, 3 Dhjetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

Rrok Pepaj

‘Kam kultivuar bimë medicinale’: Gjykata lë në burg Rrok Pepajn, babain e autorit të vrasjes së dy të rinjve

Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg Rrok Pepajn, babain e Danjel Pepajt, i cili është autori i vrasjes së Vilson Çutaj dhe Klement...

Malësi e Madhe: Arrestohet babai i autorit të vrasjes së dy të rinjve, Rrok Pepaj

Policia ka arrestuar Rrok Pepajn, babain e Danjel Pepajt, i cili është autori i vrasjes së Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në Malësinë e...

Eliminimi për kanabis/ Ndalohet babai i autorit që dyshohet se ka vrarë dy kushërinjtë

I  ati i Danjel Pepajt, shtetasi Rrok Pepaj është ndaluar nga blutë e Shkodrës, dhe aktualisht ndodhet në komisariat. Rrok Pepaj është ndaluar në...

Të fundit

Gjobë dhe burg/ Etilda Gjonaj propozon ligj kundër “memeve”

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka propozuar ndryshime në Kodin Penal, për kriminalizimin dhe dënimin e shpifjes. Propozimet përmbajnë parashikime për gjoba dhe burgim,...

Kurba e Covid-19 mbetet e lartë, 13 viktima në 24 orët e fundit

Kurba e Covid-19 në vend vijon të mbetet e lartë. Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit, 782 persona rezultuan pozitivë. Rezultatet e...

”Zuskë histerike e bashkisë”/ Aktori, Neritan Liçaj shpërthen ndaj medias

Aktori, Neritan Liçaj ka reaguar ashpër kundër  ''Top Channel’’, sa i takon një kronike që është përgatitur nga ky televizion. Gjatë kohës së shembjes së...

Finalja e parë do luhet në “Air Albania”/ Çfarë është Conference League?

Duke filluar nga sezoni 2021-2022, do të ngrejë siparin kompeticioni më i ri i UEFA-s, “UEFA Conference League”, i cili do ta zhvillojë finalen...

Manastirliu: Nis vaksinimi kundër gripit sezonal tek arsimtarët

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e shoqëruar nga ministrja e Arsimit Evis Kushi, kanë ndjekur nga afër procesin e vaksinimit ndaj gripit për mësuesit...