E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

rrefen

“21 janari”, ish-kreu i shtetit rrëfen takimin me Bashën: Për çfarë ishte i shqetësuar

Bamir Topi, Ish-President i Republikës, tregon në librin e tij “Nocturn, Kur arsyeja errësohet nga pushteti”, me detaje gjithçka ndodhi ditët e para pas...

Basha i hap telefonin të dashurës së pogradecarit, rrëfen detajin e lidhjes me Aurelën

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ndarë me demokratët një detaj të jetës private, gjatë takimit me qytetarë në Pogradec. Ai ka rrëfyer...

“Më arrestuan për një shkrim në gazetë“, Martin Leka rrëfen burgun: Berisha refuzoi të më lironte…

Çerek shekulli më parë gazetari i “Koha Jonë”, Martin Leka fitoi lirinë. Ai ishte dënuar me burg dhe si sot në 4 majin e...

“Ndërroi jetë kur ishte 6 muajsh”, Bujar Asqeriu rrëfen historinë e trishtë të emrit

Aktori i njohur shqiptar Bujar Asqeriu, ka rrëfyer historinë e trishtë të emrit të tij të vërtetë. Aktori zbuloi se në familje e thërrasin...

Nëna e Cristiano Ronaldos rrëfen çfarë i tha ylli portugez pas eliminimit

"Ai ishte i trishtuar, do t’i pëlqente të shkonte në finale. Çfarë më tha pas eliminimit? Mami, nuk bëra dot mrekulli". Kështu është shprehur...

Djali i Pirro Çakos thyen tabutë. Foto me të dashurën, si Justin Bieber

Anthony Çako, djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos, për pak i ka shpëtuar vdekjes, histori personale që ka vendosur ta përjetësojë në këngën...

Po shkëlqen në kampionatin gjerman, Lala rrëfen vështirësitë e Rashicës: E mbajta 1 vit në shtëpi…

Milot Rashica është futbollisti i momentit në elitën e futbollit gjerman. Sulmuesi nga Kosova ka shpërthyer në vitin 2019 ku me fanellën e Werder...

Feston gjithmonë me shqiponjë, babai i Rashicës rrëfen historinë: Nga lindi dashuria

Futbollisti shqiptar i momentit në Europë është padyshim Milot Rashica. Çdo javë është duke u përmirësuar dhe duke dhënë maksimumin në Gjermani me skuadrën...

“Mendoja se më gënjente babai”, Bare u rrëfen ’97-ën spanjollëve: Vriteshe duke shkuar në shtëpi

Keidi Bare është gjithmonë në qendër të vëmendjes në Spanjë. Kjo jo vetëm sa i përket ndeshjeve të mira që është duke zhvilluar me...

“S’kisha guxim, isha i martuar”, Frederik Ndoci rrëfen puthjen me Sesilia Plasarin: U dashurova

Andi Bega, unë vdes për të!… Kur u bë pjesë e komedisë së famshme “Edhe kështu, edhe ashtu”, këngëtari aktor, Frederik Ndoci, ishte në...

Të fundit

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...