E shtunë, 27 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

Etiketa

Roza Lati

“Nuk ia marrim burrin njeriu”, Bieta i përgjigjet për herë të parë Roza Latit

Roza Lati nuk i ka dalë inati me kolegen e saj Bieta Sulo. Ajo ka shfrytëzuar emisionin “Expuls” në RTV Ora, ku dhe e...

Roza Lati sulmon moderatoren e ‘Top Channel’: I luajnë fenë duke u fërkuar

Pandemia ka vendosur ‘rregulla të reja’ në jetën tonë. Komiteti Teknik i Ekspertëve, çdo ditë e më shumë po flasin për mbrojtjen e jetës...

“Parazita gjakpirës”, Roza Lati shpërthen ndaj “Arkiva Shqip” (VIDEO)

Moderatorja Roza Lati ka mbështetur publikisht Albërije Hadërgjonajn, e cila pak ditë më parë ka shpërthyer ndaj "Arkiva Shqip". Një video e saj gjatë...

Rudina Dembacaj propozohet për deputete, ja çfarë vendosi

Aktorja e njëkohësisht moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, ka zbuluar se e kanë propozuar dy herë për deputete. Gjatë intervistës në emisionin “Why Not”...

 “Vareni së gjalli”, moderatorja shqiptare shpërthen në mes të emisionit (VIDEO)

Moderatorja Roza Lati ka shpërthyer në emisionin “Mos i fol shoferit”, kur është pyetur për dhunën ndaj grave. Ajo ka propozuar që të gjithë...

“Asgjë s’duhet të jepet falas në këtë jetë”, moderatorja heq dorë nga emisioni

Moderatorja Roza Lati kishte njoftuar se do të vinte në ekran me një projekt të ri, për të cilin duhej të linte paksa në...

“Më ka ardhur turp, por hapu dhe”, Rita Lati bën rrëfimin e papritur

Aktorja Rita Lati, ka qenë e ftuar dje në "E diell". Gjatë intervistës, Rita pranoi se ka bërë skeçe humori për të cilat është...

“Uji në një vend qelbet”, Kelvi Kadilli zbulon arsyen e largimit nga “Top Channel”

Kohë më parë, moderatori Kelvi Kadilli bëri shumë bujë për faktin se ai deklaroi publikisht se kishte marrë vendimin për tu larguar nga emisioni...

“Duhet të zësh më shumë dashnorë që ta blesh”, Roza Lati i ‘përvishet’ ndjekësit

Moderatorja Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara të show bizzit shqiptar. Ajo është shumë aktive në Instagram, ku shpesh herë komunikon...

AMA i tërhoqi vëmendjen për etikën në emision, shpërthen Roza Lati

Ditë më parë, moderatorja e njohur Roza Lati bëri bujë në media teksa u shfaq në emisionin e saj me reperen Baby G duke...

Të fundit

Skandali në Berat, Kushi: E pafalshme që persona të tillë të hyjnë në shkollë

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka dënuar skandalin në Berat, sa i takon rikthimit në detyrë të mësuesit të dënuar për pedofili. Ministrja, me...

U rikthye në detyrë, merret vendimi për mësuesin e akuzuar për pedofili

Pas lajmit që bëri bujë në media lidhur me rikthimin e një mësuesi në detyrë, i cili ka qenë i dënuar më parë për...

Mos i besoni politikanit Sali Berisha?!

Nga: Pajtim Bello  Beteja mes Lulzimit dhe Saliut ka hyrë në një fazë të nxehtë. Tonet janë ngritur, gjuha është ashpërsuar dhe zinxhiri i gojëve...

Konkurrenti i “Love Story”: Vajzat duan krudo, janë rritur me trahana e fasule

Andi është një nga konkurrentët e "Love Story", i cili së fundmi ka bërë një prezantim të vetes përmes një klipi. Videoja e tij...

Bota në gatishmëri të lartë për variantin e koronavirusit Omicron

Autoritetet shëndetësore holandeze po hetojnë nëse 61 persona që udhëtonin nga Afrika e Jugut, të cilët rezultuan pozitivë për Covid-19 të premten, ishin infektuar...