E hënë, 18 Janar, 2021
-4 C
Tirana

Etiketa

romeo veshaj

S’ka më dyshime, fotoja që vërteton se Jonida dhe Romeo janë bashkë

Pas ndarjes nga bashkëshorti, u tha se këngëtarja Jonida Maliqi është në një lidhje dashurie me aktorin e humorit, Romeo Veshaj. Por, e pyetur lidhur...

Romeo Veshaj ngacmon sërish. Kush është femra në krahë të tij? (foto)

Gjatë ditëve të fundit, aktori i humorit Romeo Veshaj është përmendur për një romancë me këngëtaren Jonida Maliqi. Ndonëse kjo e fundit ka hezituar...

Jonida Maliqi shuan heshtjen, flet për lidhjen me aktorin e “Al Pazar” (foto)

Ditët e fundit është përfolur shumë për një romancë të re të këngëtares Jonida Maliqi. Mediat aluduan se ajo prej kohësh është në një...

Jonida Maliqi nën ethet e garës, partneri i saj e mbështet publikisht (foto-video)

Më herët, një ndër thashethemet që qarkullonin nëpër media online ishte fakti që Jonida Maliqi kishte harruar ish bashkëshortin, dhe kishte nisur një romancë...

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj flasin për largimin e tyre nga “Al Pazar”

Binjakët e spektaklit të humorit “Al Pazar”, nuk ngurojnë të pranojnë se kanë patur oferta të ndryshme për tu larguar në një ambient tjetër....

Çifti Anjeza Maja dhe Romeo Veshaj zbulojnë lidhjen e vërtetë mes tyre

Fansat kanë shumë kërshëri të dinë se çfarë bëjnë idhujt e tyre, dhe një kureshtje e madhe ishte për Anjezën dhe Romeon në “Dance...

Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...