E enjte, 2 Korrik, 2020
33 C
Tirana

Etiketa

Roberti

“Ky mesazh shkon për ty”, Roberti surprizon Nora Istrefin në emision (VIDEO)

Nora Istrefi është e ftuara speciale në puntatën e radhës të "Dua të të bëj të lumtur". Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në profilin...

Nora dhe Roberti s’janë më bashkë, zbulohen detajet e ndarjes

Lajmi i ndarjes së çiftit të njohur shqiptar, Nora Istrefi dhe Robert Berisha mbrëmjen e së dielës, bëri bujë të madhe në të gjitha...

Djali pyet babain 70-vjeçar: Ç’lidhje kishe me një vajzë 35-vjeçare që na i ke sjellë në shtëpi? (Video)

Brunilda ka sjellë në seancën e ndërmjetësimit djalin e hallës, Robertin, pasi ajo pretendon se ai ka braktisur mamanë pas divorcit. Nga ana tjetër,...

Nora dhe Roberti ndajnë lajmin e shumëpritur me fansat

Roberti dhe Nora janë bërë zyrtarisht shtetas të Republikës së Shqipërisë. Çifti ka dhënë lajmn e shumëpritur, përmes disa fotove në Instagram. Nora ka publikuar në...

“Problemet filluan pas dasme”, Roberti tregon si lindi armiqësia me Tunën

Disa ditë më parë bëri bujë në mediat online deklarata e Robert Berishës kundër kunatës së tij, këngëtares Tuna, ku rrëfeu se marrëdhënia e...

Të fundit

Në shkollë apo mësim online? Besa Shahini zbulon çfarë na pret në muajin shtator

Mësimi për shkollat 9-vjeçare dhe ato të mesme do të fillojë në datën 14 shtator. Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, në një deklaratë për mediat...

Kreu i PD në Korçë jep dorëheqjen, ja çfarë qëndron pas këtij vendimi

Kreu i degës së Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano, ka dhënë dorëheqjen nga ky post, pasi do të jetë pjesë e garës për...

Ish-shefi i “Formula 1” bëhet baba në moshën 89-vjeçare (Foto)

Ish-shefi ekzekutiv i “Formula 1”, Bernie Ecclestone, është bërë baba për herë të katërt në moshën 89-vjeçare. Partnerja e tij 44-vjeçare, Fabiana Flosi, ka sjellë...

Temperatura përvëluese, ja sa do të shënojë termometri të premten e të shtunën

Për nesër parashikohet që vendi ynë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti do të jetë i kthjellët, por nuk do të mungojnë...

Qyteti më i ndotur i Evropës ndodhet në Ballkanin Perëndimor

Shkupi i Maqedonisë së Veriut është aq i ndotur sa njerëzit me sëmundje të frymëmarrjes lëvizin nëpër kodra dhe vende të larta për të...