E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

Robert De Niro

Kur mafia drejtoi në prapaskenë xhirimin e filmit “Kumbari” (VIDEO)

Filmi “Kumbari” (The Goodfather), i xhiruar në 3 pjesë në vitet 1970, është ndër më të mirët e të gjitha kohërave. Ai bëri të...

Leonardo DiCaprio dhe fushata bamirësie: “A doni të punoni me mua dhe Robert De Niro?”

"A keni menduar ndonjëherë se si është të punoni me Martin Scorsese, Robert De Niro dhe mua? Ky është shansi juaj. Vizitoni allinchallenge.com për...

Kryesindikalisti Xhimi Hofa, që ndërtoi kazinotë e mafias në Las Vegas

Në mesin e shumë triumfeve të regjizorit amerikan Martin Skorceze, “The Irishman” ishte filmi i duhur për të rizbritur në sheshin e xhirimit aktorin...

Robert De Niro i jep fund martesës 20-vjeçare

Aktori Robert De Niro, fitues i çmimit Oskar, i ka dhënë fund martesës së tij 20-vjeçare. Mediat e huaja shkruajnë se De Niro, 75...

Video/Ana e errët e Robert De Niros

Ai është i njohur për personazhet e shumtë, që ka luajtur në filmat hollivudianë. Por Robert De Niro është aq shumë enigmatik mbi jetën...

Do befasoheni, Robert De Niro dhe Al Pacino janë tifozë të këtij ekipi

Al Pacino dhe Robert De Niro janë dy yjet e rinj të Hollywood që janë konfirmuar si mbështetës të ekipeve europiane të futbollit. Dhe...

Veprimet e çmendura të aktorëve, për të depërtuar në brendësi të personazhit të tyre

Jeta e yjeve të kinemasë,duket në pamje të parë e lehtë dhe e thjeshtë; ata janë të pasur, jetojnë në luks dhe udhëtojnë anembanë...

De Niro: Filmi në SHBA është kthyer në komedi tragjike të budallenjve

Aktori i famshëm Robert De Niro ka një  mendim ndryshe lidhu me kinematografin e kohëve të fundit  në  Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Aktori amerikan,...

Netflix paguan 105 milionë dollarë për filmin “The Irishman”, mbledh aktorët më të mëdhenj

Netflix sapo ka blerë të drejtat për "The Irishman", një film që do të bashkojë Robert De Niro, Martin Scorsese, Al Pacino, Joe Pesci...

Të fundit

Negociatat/ Bullgaria nuk heq dorë nga bllokimi ndaj Maqedonisë së Veriut

Bullgaria nuk ka lëshuar pe as në Këshillin për Punë të Përgjithshme, në këmbënguljen për të bllokuar fillimin e negociatave për Maqedoninë e Veriut. Agjencia...

STARTON #YOUARECREDINS3

Banka Credins lançon për të tretin vit programin #YOUARECREDINS3, një mundësi fantastike për çdo student të sapo diplomuar në degët: Ekonomi, Informatikë, Drejtësi dhe...

10 shprehje nga Zhan Dë La Fonten, që duhet t’i lexojmë të paktën një herë

"E rrallë dashuria e vërtetë, edhe më e rrallë miqësia e vërtetë". "Shpeshherë e ndeshim fatin tonë mu në rrugën që morëm për të shmangur...

Khaby Lame thyen rekordin, Chiara Ferragni s’është më mbretëresha e Instagramit

21-vjeçari Khaby Lame që është bërë shumë i famshëm me videot e tij në TikTok, ka rrëzuar blogeren Chiara Ferragni nga froni.   View this post...

Degradon keq sherri me pushuesit/ Biznesmenia i zë rrugën çiftit me fëmijë

Ju kujtohet rasti i Mihal Kokëdhimës, i cili në gusht të 2019 hipi sipër një makine me turistë spanjollë? Për fat të keq, rastet...