E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

regjistrimet

Regjistrimet për lotarinë amerikane, ambasada jep njoftimin e rëndësishëm

Ambasada e SHBA-ve në vendin tonë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që duan të aplikojnë për lotarinë amerikane. Në rrjetin...

“Zhduken në Prokurori regjistrimet e bisedës së bandës kriminale”

Sali Berisha ka deklaruar se janë zhdukur 120 faqe transkript të regjistrimeve të bisedave të dëshmitarit të rremë, Fred Alizotit. Sipas tij ata janë...

Ciklin e dytë të studimeve në programet master, shtyhen regjistrimet

Fakulteti i Ekonomikut por edhe fakultetet e tjera të Universiteti të Tiranës, Universiteti i Politeknikut, Universiteti i Mjekësisë, gjithashtu dhe disa universitete private kanë...

Përfundon sot faza e parë e regjistrimeve në universitet

Dita e sotme shënon përfundimin e fazës së parë të regjistrimit në universitete. Maturantët që janë shpallur fitues, janë paraqitur pranë sekretarive përkatëse për t’u...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...