E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

RAI

“Po afrohen zgjedhjet”, Strazimiri publikon videon e “RAI 3”

Ish-deputeti i PD-së Gent Strazimiri së fundmi ka publikuar një video dokumentar nga “RAI 3”, ku thuhet se është rritur ndjeshëm kultivimi i kanabisit...

RAI, reportazh për vizitën e Presidentit Meta në Casalvecchio të Puglias

RAI i ka kushtuar një reportazh vizitës së fundit të Presidentit të Republikës Ilir Meta në Casalvecchio të Puglias. Kreu i Shtetit ishte në Casalvecchio,...

Albi Nako drejt Italisë për Klaudia Pepën? Zbulohet projekti i madh

Pas publikimit të një fotoje pranë zyrave të televizionit italian “Rai”, koreografi Albi Nako ngriti dyshimet se ai po afrohej pranë ish-bashkëshortes së tij,...

Investigimi i RAI-t për lidhjet e Dakos me krimin, deputeti: Mesazh për eurodeputetët

Pas reportazhit të transmetuar nga televizioni italian RAI, ku tregohej se si bliheshin zgjedhjet me paratë e drogës, ka reaguar deputeti i dorëhequr i...

Video/Po hetonte lidhjet e Juves me mafien, gazetarin e RAI e ‘zhysin’ në benzinë

Persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin shtëpinë e gazetarit të njohur Federico Ruffo, ndërsa ky i fundit gjendej brenda. Ata kanë shënuar një...

Gazetari i RAI sulmon kritikët: Më lënë pa fjalë, Strakoshën duhet…

Humbja e Lazios në ndeshjen e fundit në Serie A përballë Interit, që e la edhe jashtë Champions League po i faturohet Thomas Strakoshës....

Të fundit

Ndryshim planesh për Hysajn, tashmë refuzon propozimin e Napolit për rinovimin e kontratës

Fakti se Elseid Hysaj dhe menaxheri i tij Giuffredi, duan të largohen nga Napoli tashmë nuk është më një sekret. Por, dukej se mbrojtësi...

Koronavirus: Princi Charles dhe mesazhi i shpresës për kombin

Princi Charles, në një fjalim para kombit, foli për herë të parë për pozitivitetin ndaj koronavirusit dhe përvojën e tij, të cilën ai e...

Bilanci/ Rritet numri i fëmijëve të infektuar me koronavirus në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë dha përditësimin e situatës nga koronavirusi për ditën e sotme, ku u njoftua se ishte rritur numri i fëmijëve të infektuar. Sipas...

Rama nuk ia përton Bylykbashit: Zot i madh se gjynah, ky popull çfarë nuk dëgjon

Kryeministri Rama, në një intervistë për gazetën italiane "Gazzetta Dello Sport", tha se ishte arrestuar njëherë në Bolonja, pasi u revoltua ndaj një polic....

U infektua me COVID-19, humb jetën mësuesi grek i shkollës private në Korçë

Mësuesi grek që jepte mësim në shkollën private “Omiros” në Korçë, i cili u konfirmua me koronavirus disa javë më parë ka ndërruar jetë. Mësohet...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT