E shtunë, 5 Dhjetor, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

qazim sejdini

“Kandidati” i Ben Blushit po jetohet në politikën shqiptare, Manjani nxjerr parashikimet e frikshme

Ngjarjet kriminale në Elbasan, kanë shkaktuar reagime të shumta, duke e lidhur atë me lidhjet e politikës me krimin. Një nga vrasjet më e...

Zgjedhjet/ Balla: Qazim Sejdini nuk kandidon më për Elbasanin

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka deklaruar se kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini nuk do të kandidojë më për...

Kryemadhi dhe Sejdini me dorë në zemër

Festa e Shpalljes së Pavarësisë ka bërë bashkë politikanët. Teksa në Vlorë presidenti Ilir Meta është shfaqur në krah të kryeministrit Rama dhe të presidentit...

Elbasan, banorëve iu grabitet sheshpushimi i pallatit (VIDEO)

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/853926871434888/ Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar përmes “qytetarit dixhital” grabitjen që po i bëhet sheshpushimit të pallateve në qytetin e Elbasanit. Përmes një videoje të publikuar...

Të fundit

Imazhet e rralla të legjendës së sportit shqiptar (FOTO)

Publikohen fotot e rralla të mjeshtrit të Merituar të Sportit, Ajet Toska, i konsideruar si legjenda e atletikës shqiptare në garën e hedhjes se...

Të izoluar në 31 dhjetor? Silva Bino jep njoftimin e rëndësishëm

Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, në një lidhje për "Report Tv", ka thënë se edhe...

Shuhet pronari i ‘Fax News’/Irfan Hysenbelliu, mesazh prekës për vëllain

Irfan Hysenbelliu, presidenti i televizionit 'News24', ka reaguar pas humbjes së të vëllait, Kasem Hysenbelliu. Presidenti i ‘Hysenbelliu Group’,  shpreh falenderimet në emër të...

Pacientët e COVID-19 me pasoja edhe pas muajsh të tërë

Ndërsa pandemia po mbush vitin, doktorët janë duke monitoruar pacientët e COVID-it që ende vuajnë pasojat e sëmundjes. Ata vazhdojnë të përjetojnë simptoma megjithëse...

Greqia raporton shifra të larta të viktimave dhe rasteve të reja 

Pavarësisht masave shtrënguese, Greqia vijon të ketë shifra tejet të larta të të infektuarve. Pandemia vijon të mbajë të mbërthyer Greqinë, e cila vijon të...