E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

prezantimin

Rama anulon prezantimin e kandidatit të PS-së në Kamëz, zbulohet arsyeja    

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka anuluar prezantimin e kandidatit të PS-së Rakip Suli në Kamëz. Takimi ishte paralajmëruar për sot në orën 17:00,...

Uniformat e reja të Kombëtares, FSHF zgjedh modelë dhe jo futbollistët për prezantimin

Federata Shqiptare e Futbollit, ka prezantuar ditën e sotme, uniformat e reja me të cilat ekipi kuqezi do të luajë edicionin e eliminatoreve të...

PD dhe PS bëhen bashkë në prezantimin e raportit KE në Komisionin e Integrimit

Komisioni i integrimit dhe prezantimi  i raportit te Komisionit te Europian ka bërë bashkë PS dhe PD. Opozita ka thyer bojkotin e saj për...

Të fundit

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...