E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

Prec zogaj

Zgjedhjet/Preç Zogaj: Aq shumë vota u blenë, sa filloi të zhvlerësohej euroja  

Ish-kandidati për deputet i Partisë Demokratike në Qarkun e Lezhës, Preç Zogaj i është rikthyer sërish denoncimit për vjedhjen e votave në zgjedhjet e...

Preç Zogaj: Komisionerët e PD-së të përfshirë në shit-blerjen e votave, kam fakte

Preç Zogaj ka akuzuar se komisionerë të Partisë Demokratike janë të përfshirë në shit-blerjen e votave. I ftuar në emisionin “Debati”, ish-deputeti tha se edhe...

Deputetja demokrate, Zogajt: Tradhtar e i paburrë që jargavitesh pas pushtetit

Deputetja demokrate, Albina Deda është kundërpërgjigjur ndaj publicistit Prec Zogaj, i cili vlerësoi marrëveshjen Rama-Basha si “armëpushim” të PD-së ndaj PS-së dhe si një...

Preç Zogaj: Rama zhduku garën, preu në besë Lulzim Bashën

Preç Zogaj ka komentuar situatën politike, duke pranuar që në kohën e Berishës ka pasur korrupsion, por ndryshe nga Rama, thotë ai, dikur ekzistonte...

Zogaj: Nëse PD-ja humbet zgjedhjet, Basha jep dorëheqjen nga kryetar

Kandidati  për deputet i Partisë Demokratike në Lezhë, Preç Zogaj ka deklaruara se Lulzim Basha do të japë dorëheqjen nëse PD-­ja humbet  në zgjedhje. Zogaj,...

Analistët: Ja çfarë duhet të bëjnë Basha dhe Rama për të zgjidhur krizën politike

Kriza politike në vend midis mazhorancës dhe opozitës ka hyrë në një spirale të atillë që kërkon zgjidhje emergjente kur përpara janë zgjedhjet parlamentare. Pas...

Preç Zogaj: Basha nën “lëmoshën e Ramës”

Analisti Preç Zogaj ka bërë komentet e tij për situatën politike në studion e “ABC News”. Ai ka deklaruar se “Aktualisht jemi në atë...

Të fundit

Po frynte qirinjtë e ditëlindjes, flakët i djegin fytyrën (VIDEO)

Ky është momenti tronditës kur flokët e një gruaje u dogjën nga flakët, teksa shuante qirinjtë në tortën e saj të ditëlindjes. Nëna e...

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...