E diel, 20 Shtator, 2020
30 C
Tirana

Etiketa

Policisë së Tiranës

Arrestohet “i forti” i Tiranës, si iu shpëtoi 3 atentateve

Ka përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës, Elvis Gaçaj, i konsideruar si një person me rrezikshmëri të lartë. Gaçaj i kishte ikur postbllokut të...

“Babalja”/ Erzen Breçani dëshmon për takimin me Alizotin: Ishte pa ngrënë, i dhashë…

Ditën e sotme kanë dhënë dëshminë e tyre për çështjen “Babale”, ish-drejtori i Policisë së Fierit, Albert Nushi, dhe ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Tiranës,...

Të fundit

“Parazita gjakpirës”, Roza Lati shpërthen ndaj “Arkiva Shqip” (VIDEO)

Moderatorja Roza Lati ka mbështetur publikisht Albërije Hadërgjonajn, e cila pak ditë më parë ka shpërthyer ndaj "Arkiva Shqip". Një video e saj gjatë...

Moti për nesër/ Mos dilni pa çadër nga shtëpia, rikthehen reshjet e shiut

Sot pasdite (e diel, dt. 20) nuk priten reshje. Nesër (e hënë, dt. 21) priten reshje lokale të dobëta në shumicën e qarqeve. TEMPERATURAT Nesër (e...

“Kjo foto turpi do mbesë një njollë e zezë në historinë e shtypit grek”, Turqia shpërthen ndaj Greqisë

Ministri i Mbrojtjes së Turqisë, Hulusi Akar, ka reaguar ashpër ndaj titullit të një gazete greke, e cila ofendon presidentit Erdogan. Tensionet Turqi-Greqi nuk...

Njoftim i rëndësishëm nga OSHEE/ Tirana pa drita në datat 21-25 shtator

OSHEE ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë qytetarët në kryeqytet, ku shpjegohet se për shkak të rikonstruksionit që po bëhet në...

U divorcua nga bashkëshorti para 38 vitesh, fëmijët nuk pranojnë të takojnë të ëmën

Jonila Gjini nuk ka ndarë vetëm historinë e saj të dhimbshme, humbjen e motrës në aksident, tek rubrika “Ka një mesazh për ty”. Ajo...