E shtunë, 31 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

Përplasja

Përplasja tek Astiri/ “Po dhunon banorët”, Paloka paralajmëron Ramën

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar në lidhje me përplasjen mes Policisë dhe banorëve të Astirit ditën e sotme. Nga komisariati nr. 6,...

“Më bënë presion”, Haradinaj i përgjigjet Ramës për ‘përplasjen’ në Berlin

Vijon përplasja Rama-Haradinaj, pas deklaratës së këtij të fundit lidhur me Samitin e Berlinit, teksa tha se ka qenë i vetëm në këtë samit,...

Përplasja me armë në Laç, vdesin në spital dy kushërinjtë (Emrat)

Dy personat të cilët mbetën të plagosur pas një përplasje me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Lacit, kanë ndërruar jetë pak...

Përplasja e policisë me ish-deputetët, reagon Veliaj: Fëmijë teveqelë politikanësh

Kreu i Bashkisë, Erion Veliaj ka komentuar sot përplasjen mes policisë bashkiake dhe disa ish-deputetëve, që dolën në mbështetje të banorëve të Bregut të...

Përplasja e dhunshme polici-protestues, kush do ta fitojë lojën e nervave?

Në parim, të gjithë shprehen kundër shfaqjeve të dhunës në protestat e opozitës. E megjithatë në çdo rast nuk mungojnë kacafytjet trupore mes protestuesve...

Përplasja e radhës në Varshavë, Cakaj “i mbyll gojën” ministrit serb

Përplasja midis ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj, dhe ministrit të Jashtëm të Serbisë, Ivica Daçiç, është përsëritur sërish gjatë takimit të Ministrave...

Përplasja me armë mes grabitësve dhe policisë, dëshmitari: Në momentin që u vra ai personi

Ismet Vladi po punonte tokën dhe krismat e bënë kureshtar. Tre makina policie i ishin vënë në ndjekje një furgoni të bardhë.  Dëshmitari mësoi më...

Përplasja në pistë që përfundoi në grushte, pilotët e pësojnë keq (Video)

Në Alajuela të Cota Rica u zhvillua kampionati kombëtar i motosportit, i cili do të mbahet mend për përplasjen e pilotëve Marion Calvo dhe...

Përplasja PD-Prokurori, Spiropali: Basha gënjen si derri i knaqun i Migjenit

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar lidhur me përplasjen Prokurori-Basha lidhur me thirrjen e këtij të fundit për çështjen...

“Pi raki nga mëngjesi deri në darkë”, Nano i kërkon falje Shehit: Ishte goditje poshtë brezit! (video)

Pas përplasjes me ish-deputetin Dashamir Shehi në studion e “Opinion”, analisti Mustafa Nano në një pjesë të debatit i ka kërkuar falje publikisht. Debati mes...

Të fundit

Bilanci i pandemisë/ Humbin jetën 7 pacientë, infektohen 241 persona

Ministria e Shëndetësisë, ka konfirmuar se në 24 orët e fundit janë zbuluar 241 raste të reja me koronavirus nga 1260 testime të kryera...

Barcelona rrezikon falimentin, ja arsyeja

Një lajm shokues ka qarkulluar në mediat prestigjioze spanjolle. Pretendohet se Barcelona mund të shkoj drejt falimentit. Sipas “RAC1”, nëse klubi katalanas nuk arrin...

Pas 19 ditësh izolim Ronaldo rikthehet në stërvitje

Pas 19 ditësh izolim dhe tre testesh pozitive, Cristano Ronaldo ka arritur të fitojë betejën me Covid-19. Ekipi i Juventusit ka deklaruar përmes një...

Aksident në hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan, shikoni si ka përfunduar makina

Një aksident pa pasoja për jetën ka ndodhur në hyrjen e tunelit Tiranë-Elbasan, ku një makinë e tipit “Land Rover” është kthyer përmbys. Policia ndodhet...

Një tjetër rekord, Kosova regjistron shifrën më të lartë të të infektuarve

Kosova ka thyer një tjetër rekord me të infektuarit. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 514 raste të reja me COVID-19. Tre persona...