E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

perplaset

“Duhet t’ju kisha nxjerrë nga studio”, Meço përplaset me Kokëdhimën pasi akuzoi gazetarët

Një debat tepër i nxehtë ishte ai në studion e emisionit “Tempora” ku ishte i ftuar Koço Kokëdhima. Kryetari i Lëvizjes “Zgjidhja” nuk e...

VIDEO/ Ronaldo tallet me kapitenin e Romës: Je shumë i vogël për të folur

Disavantazhi me Romën ka nervozuar jo pak mbrëmë Cristano Ronaldon, i cili nuk i ka mbajtur nervat përballë kapitenit roman, Alessandro Florenzi. Në një moment,...

Moti i keq, trageti i linjës Vlorë-Brindisi përplaset me kalatën

Trageti i linjës Vlorë-Brindisi është përplasur ditën e sotme me kalatën e portit. Mësohet se shkak është bërë moti i keq, era e fortë dhe...

“Ik ore qelbësirë”, Albana Vokshi përplaset fizikisht me policinë (Video)

Dy policë me skafandra në kokë dhunojnë një të ri protestues pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Në këtë moment ndërhyn ish-deputetja e Partisë Demokratike,...

Përmbysja e turpshme, pas testit anti-doping Messi përplaset me tifozët (Video)

Barcelona ka pësuar një natë më parë disfatën më të rëndë në histori, pasi në fazën gjysmëfinale të Champions League nga fitorja 3-0 në...

Takimi me Angela Merkel/ “Nxehet” Gent Cakaj, përplaset me analistin

Samiti i Berlinit është politikisht i dobishëm kthen vëmendjen ndaj Ballkanit, kështu u shpreh ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme Gent...

“Turp! Vota nuk merret me dhunë”, e moshuara përplaset me protestuesit (Video)

Opozita ka bllokuar 12 akse rrugore në vend si shenjë të mosbindjes civile për të larguar nga pushteti Edi Ramën. Bllokimi i aksit rrugor...

“Je bërë nervoz se ka dështuar kryeministri yt”, Tahiri përplaset me Dudushin dhe Pezën

Edita Tahiri, ish-zv/kryeministrja e Kosovës, deklaroi në emisionin Open se Edi Rama, Hashim Thaçi dhe Aleksandër Vuçiç kanë dështuar në Berlin, pasi, sipas saj,...

Aksident i rëndë/ Makina përplaset me kamionin, dy të lënduar nisen drejt Tiranës

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Bulqizë. Mësohet se një makinë është përplasur me një kamion dhe për pasojë janë plagosur...

Kamionçina përplaset me motorin, dy të lënduar

Një kamionçinë është përplasur me një motor, në aksin rrugor Lezhë-Milot duke lënë të plagosur 2 persona. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur...

Të fundit

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...