E mërkurë, 21 Tetor, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

perndjek

E përndjek prej 3 muajsh, Luana Vjollca denoncon në polici 28-vjeçarin

Prej 3 muajsh, moderatorja Luana Vjollca është përndjekur nga një 28-vjeçar nga Kosova. I riu i identifikuar si A. Morina, e ka përndjekur moderatoren në...

24-vjeçari e merr me forcë në makinë, e mitura: Më përndjek, s’jemi të lidhur

Një 24-vjeçar është ndaluar nga ana e policisë, pasi kishte marrë kundër dëshirës së saj një minorene në makinë, për të sqaruar sipas tij,...

Mos ngacmoni vajzat nëpër rrugët e Francës, do merrni gjobë!

Nëse ngacmimi në rrugë nuk është ndëshkuar deri më sot në Francë, nga sot e më tej do të përballeni me gjoba të majme. ...

Erdogan e përndjek si ‘gylenist’, Bruçaj: Nuk i zgjidhin shqiptarët problemet e Turqisë

Në një kohë kur Shqipëria është në udhëkryq nw lidhje me kërkesën e autoriteteve turke për dorëzimin e gylenistëve, Kryetari i Komunitetit Mysliman, Skënder...

Arratisen nëpunësit turq, kërkojnë azil në Greqi: Po na përndjek Erdogan

17 qytetarë turq, të larguar me një gomone nga brigjet turke, kanë mbërritur në një prej ishujve Inouses, në Egjeun juglindor dhe kanë kërkuar...

Përndjek dhe kanos me thikë 54-vjeçaren, arrestohet vlonjati

Një 54-vjeçar, banues në Vlorë është arrestuar nga policia pasi ka kanosur me thikë shtetasen E.M., 54 vjeçe, për motive të dobëta. Në pranga ka...

Të fundit

Diplomati zbulon detajet: Ministri grek është me origjinë shqiptare

Ish-drejtori i Drejtorisë së Çështjeve Juridike e Konsullore, Ksenofon Kristafi ka folur lidhur me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias. Në një prononcim për “Open”,...

Arjan Çani: Dendias me origjinë nga Vunoi i Shqipërisë, kushëri me Ramën

Moderatori Arjan Çani ka hedhur disa hipoteza lidhur me kryeministrin Edi Rama dhe kryediplomatin Nikos Dendias, duke pohuar se të dy janë të afërm...

‘Deti’, Hajdari: S’ka zgjidhje tjetër përveç Hagës

Për kufirin detar mes Shqipërisë dhe Greqisë do të vendosë Gjykata e Hagës. Vendimi në fjalë u mor sot në takimin që zhvilloi ministri...

A mbetet Partia Socialiste caku i fundit i Metës?!

Nga: Ben Andoni Do jetë e vështirë për presidentin Ilir Meta të bëjë diçka, të lartësisë së egos së vet, me mbarimin e mandatit si...

Pezullon punësimet e portalit, lë nxënësit me aftësi të kufizuar pa mësim

Në kundërshtim me ligjin, pezullon punësimin për mësuesit ndihmës edhe pse këta të fundit i vendos portali “Mësues për Shqipërinë”. Jonida Jonuzi e cila ankohet...