E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

përfaqësoje

Ka luajtur dy ndeshje me U-21, sulmuesi shqiptar do të përfaqësojë Malajzinë

Në një kohë kur flitet për futbollistët që kanë dyshime sa i përket zgjedhjes së Kombëtares, një rast tjetër për të vënë "duart në...

Shqiptari kampion bote që nuk e lejon Federata të përfaqësojë Shqipërinë

“Dua të jetoj edhe kur të vdes”, një fjali e madhe e thënë nga një i ri që ende nuk i ka mbushur 19...

E strehuan dhe ushqyen, kampioni iranian kërkon të përfaqësojë ngjyrat kuqezi

Në Shqipëri është një sport jo shumë i promovuar, por që tashmë mund të ketë një kampion në gjirin e saj. Bëhet fjalë për...

Smajlaj kundër Begajt: Zhgënjyese, përfaqësoje një komb

Izmir Smajlaj ka bërë një reagim në profilin e tij zyrtarë në “Facebook”, ku ka dalë hapur kundër përdorimit të substancave të ndaluar nga...

Të fundit

A është e përgatitur bota për ndryshimin e klimës? Çfarë thonë ekspertët

Deri tani qeveritë dhe industria janë përqendruar fort në uljen e emetimeve të CO2 nga avionët, pasi sektori i aviacionit është përgjegjës për rreth...

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...

Ndryshimi i klimës/Pse Australia refuzon të heqë qymyrin

Në një garë botërore për të reduktuar ndotjen, Australia është një vend i jashtëzakonshëm. Eshtë një nga vendet më të ndotura për numër të...