E hënë, 13 Korrik, 2020
27 C
Tirana

Etiketa

pedagog

Foli kundër qeverisë për tërmetin, shpërthen aktori i “Portokalli”-së

Aktori i njohur humorit, Rezart Veleshnja, i cili së fundmi është kthyer në një prej zërave më kritikë kundër qeverisë, ka reaguar lidhur me...

Pedagogu që i kërkonte favore seksuale studentes, Saimir Kodra zbulon si u realizua përgjimi

Drejtuesi i emisionit investigativ “Stop”, Saimir Kodra ka treguar të tjera detaje për skandalin e publikuar mbrëmjen e djeshme, teksa pedagogu Denis Himçi i...

I kërkonte favore seksuale studentes, pedagogu i Elbasanit përfundon në pranga

Specialistët për hetimin e krimit ekonomik dhe financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan së fundmi kanë bërë ndalimin e pedagogut Denis Himçi, 36...

I kërkoi favore seksuale studentes, arrestohet pedagogu Denis Himci

Policia e Elbasanit ka shoqëruar pedagogun e Universitetit të këtij qyteti, Denis Himcin. Ky i fundit u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni investigativ...

VIDEO/ Favore seksuale dhe dhurata për provimet, demaskohet pedagogu në Elbasan

Emisioni “Stop” solli sonte një tjetër skandal përmes kameras së fshehtë. Auditoret e Universitetit dhe mënyra se si merren provimet në to, ishin në...

Pedagogu e thotë troç: Po, kam flirtuar me studentet

Fotografi i njohur, i cili punon dhe si pedagog në Akademinë e Arteve, Altin Celmeta ka folur për profesionin e tij, ndërsa u shpreh...

“Mure të përgjakura”/Foto nga shtëpia e Edi Ramës kur ishte pedagog

Një fotograf austriak ka hapur një ekspozitë në galerinë “Zeta” në Tiranë. E veçanta e kësaj ekspozite janë foto të Shqipërisë së vitit 1992,...

Shkrimtarja rrëfen dashurinë për Edi Ramën: E kisha pedagog, por…

Shkrimtarja Ornela Vorpsi ka treguar rrugëtimin e saj nga Akademia e Arteve Brera në Itali, drejt Parisit ku sot jeton me bashkëshortin dhe vajzën. Vorpsi...

Serbia bën pedagog gjeneralin që masakroi kosovarët, reagon ashpër BE-ja

Serbia emëron një gjeneral të dënuar për krime lufte si pedagog në akademinë ushtarake të shtetit. Për këtë ka reaguar ashpër Bashkimi Evropian duke...

Kolegët përkujtojnë Agim Nezën, promovohen tre librat e tij të fundit

Personalitete të politikës, kolegë e të afërm vlerësuan kontributin e gazetarit, analistit, pedagogut dhe shkrimtarit Agim Neza.  Në 55 vjetorin e lindjes së Agim...

Të fundit

Afër apo larg mbylljes? “Shefqet Ndroqi” gati për pacientët e infektuar (VIDEO)

Spitali “Shefqet Ndroqi” tashmë po bëhet gati për të pritur pacientët e infektuar me koronavirus, pas rritjes së rasteve të reja dhe shtrimeve te...

Thaçi del pas gjashtë orësh pyetje në Hagë, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u paraqit sot në Hagë për t`u marrë në pyetje me ftesë të Prokurorit të Specializuar. Që prej orës 13:00,...

E lindi pas hekurave të burgut, gjen vajzën pas 40 vitesh

Emisioni ’Pa Gjurmë’ realizon takimin e rrallë dhe emocionues të Dashuri Begaj me vajzën e saj Migena.  Ky takim ndodhi në ambientet e Report Tv,...

Momente intime në jahtin luksoz, Rezarta Shkurta publikon videon nga pushimet me Ermalin

Së fundmi, bukuroshja Rezarta Shkurta ka menduar t'i rrisë pak temperaturat. Ajo ka publikuar një video, teksa është duke shijuar disa ditë pushime me...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, makina dëmtohet rëndë nga përplasja e fortë (FOTO)

Një aksident rrugor, fatmirësisht pa pasoja për jetën ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Një kamion është përplasur me një automjet. Nga ky...