E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

panajot pano

Meta kujton legjendën e futbollit Panajot Panon: Shembull frymëzimi

Përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka kujtuar legjendën e futbollit Panajot Panon. Meta shkruan se “edhe pse kanë...

VIDEO/ Partizani kujton legjendën Panajot Pano në 80 vjetorin e lindjes

Partizani ka kujtuar ditën e sotme, Panajot Panon. Nëse do të ishte gjallë, ai do të festonte ditën e sotme 80 vjetorin e lindjes....

Nderohet me titullin “simbol i qytetit të Tiranës”, pas vdekjes, legjenda e futbollit shqiptar, Panajot Pano

Bashkia e Tiranës i ka akorduar sot titullin “simbol i qytetit të Tiranës”, pas vdekjes, futbollistit të njohur të kombëtares shqiptare Panajot Pano. Titulli iu...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...