E enjte, 24 Qershor, 2021
34.5 C
Tirana

Etiketa

pamotivuar

Skënderbeu “varroset” si Dinamo? Daja: Drastike, lojtarët ishin të pamotivuar

Trajneri Ilir Daja pas ndeshje që Skënderbeu u mposht nga Vllaznia është shprehur se lojtarët janë dukur të pamotivuar në fushë dhe dukej sikur...

Të lodhur dhe të pamotivuar, kjo nuk mund të jetë…

Nëse ndiheni gjithnjë të lodhur dhe të pamotivuar, kjo nuk mund të jetë pa shkak. Përveçse mund të sinjalizojë një problem shëndetësor siç mund të...

Të fundit

Kostaq Papa: Shteti më mori shtëpinë para 50 vitesh, të ma kthejë tani!

Kur i kanë mbetur edhe pak ditë si deputet, Kostaq Papa nuk ikën pa marrë atë që i takon, sipas tij, një shtëpi që...

SHBA/ Shembet pjesërisht ndërtesa shumëkatëshe në Florida afër ‘Miami Beach’

Një ndërtesë shumëkatëshe u shemb pjesërisht në Miami, Florida herët në mëngjes të enjten, sipas autoriteteve. Ndërtesa, e cila duket të jetë rezidenciale, është e...

Komuna e Budvës reagon pas padisë së Kosovës

Një pronë në bregdetin Adriatik, me mbi 4.5 mijë metra katrorë, është bërë mollë sherri ndërmjet shtetit të Kosovës dhe Malit të Zi. Autoritetet...

Macron: Kosova e Serbia të veprojnë si evropianë dhe të arrijnë një marrëveshje

Presidenti francez, Emmanuel Macron u bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të arrijnë një kompromis që do të bëjë të mundur të “kthehen nga e...

Këshilli Bashkiak anulon mbledhjen, Leli: Vlora duhet promovuar, jo sakatuar!

Prej javësh po tentohet ti bëhet një “gjyq publik” Dritan Lelit, por ky i fundit ka mundur që ta shmangë. Tre ditë më parë,...