E premte, 3 Prill, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

pajisje mjekesore

“8 ton armë për mbrojtjen e jetës”/ Rama publikon videon

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook një video të aeroplanit “Lasgushi”, i cili prej disa ditësh transporton pajisje mjekësore. Kreu i qeverisë e cilëson...

Pandemia/ Meta dekreton ligjin për blerjen e pajisjeve mjekësore

Presidenti Meta ka dekretuar ligjin për blerjen e pajisjeve mjekësore. 26 Mars 2020 Presidenti Meta dekreton shpallje ligji nr. 21/2020 D E K R E T PËR SHPALLJE...

Fituesi për mirëmbajtjet e pajisjeve mjekësore dyshohet i paracaktuar

Paratë në sektorin e shëndetësisë duket se kanë shkuar më shumë për tendera dhe Partneritet Publik-Privat, sesa për këtë shërbim në thelb. Emisioni “Stop” në Tv...

Të fundit

“Kështu do përfundonim nëse s’do izoloheshim”, Rama: Kemi hyrë në zonën e zjarrit

Kryeministri Rama ka përcjellë një video me mjaft rëndësi, ku paralajmëron qytetarët anembanë vendit se kemi hyrë në zonën e zjarrit. Ai thekson se...

Kina mban sekret masën e shpërthimit të koronavirusit

Sipas një raporti të shërbimeve sekrete të SHBA-së përgatitur për Shtëpinë e Bardhë, Pekini e ka ulur numrin e rasteve të të infekturave me...

Shqiptarët vazhdojnë ritualin e shëtitjeve, ja çfarë ka bërë policia gjatë 24 orëve të fundit

Policia e Shtetit vijon me misionin për të parandaluar të gjitha rastet abuzive, lidhur me masat e ndërmarra nga ana e qeverisë për COVID-19....

Drejtori i Napolit i lumtur për Rrahmanin: Mbrojtës i zoti dhe organizator

Napoli nuk priti gjatë por në merkaton e janarit siguroi shërbimet e Amir Rrahmanit. Mbrojtësit iu desh vetëm një sezon në Serinë A për...

Merkato nuk njeh pushim,mesfushori i Juventus me valixhe në duar

Merkato e futbollistëve nuk njeh pushim dhe vazhdon edhe në këto kohë kur sporti është ndalur. Së fundmi, mediat angleze bëjnë me dije se...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT