E martë, 26 Maj, 2020
18 C
Tirana

Etiketa

padrejtësi

Basha viziton grevistët: Do t’i zhbëj të gjitha padrejtësitë ndaj jush

14 punonjësit e nënstacionit elektrik dhe stacionit të pompimit, në Poçem të Mallakastrës, janë futur sot në ditën e tetë të grevës së urisë,...

Gazetarja e njohur flet troç: Shumë figura të ekranit më kanë bërë padrejtësi

Gazetarja Erjona Rusi, ka dhënë një deklaratë mjaft të fortë teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora....

Shqiptarët në burgjet greke, Kalaja: Kur nuk i vrasin, i dënojnë përjetësisht

Nga Anxhela Ferra Vetëm në një vit e gjysmë në burgjet e Greqisë kanë humbur jetën 11 shtetas shqiptarë që ishin duke vuajtur dënimin penal....

“Lotët e mi do ta lëndojnë atë që bën padrejtësi”

Aventura për Cristiano Ronaldon në Champions League me italianët e Juventusit filloi në mënyrën më të keqe. Ylli portugez u përjashtua që në pjesën...

Thaçi: Padrejtësi historike me Gjykatën Speciale, e pranuam pa dëshirë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi tha se ndërkombëtarët bënë një “padrejtësi historike” me Gjykatën Speciale.  Thaçi pranoi hapur se qeveria e ka pranuar atë...

“Gjykata Speciale”/Thaçit i hyn frika në palcë: Padrejtësi historike për Kosovën

Gjykata Speciale është kthyer në një makth për të gjithë politikanët në Kosovë. Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, në një intervistë për gazetën “Epoka...

Tre llojet e tiranëve gjatë 2500 viteve pushtet, padrejtësi dhe terror

Shtetet dhe kufijtë ndryshojnë, teknologjia zhvillohet, shkenca përparon, por ka diçka që mbetet e qëndrueshme deri në ditët tona:tirania. Dhe duket se “shpirti” i...

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT