E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

Orgesa Serani

Skandali/ Dhunon avokaten, oficeri i dehur: Provokime, nuk e kam prekur

Një incident i rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku avokatja Orgesa Serani rrëfen se është dhunuar në ambientet e prokurorisë së këtij qyteti nga...

Të fundit

Dita më e zezë që nga shpërthimi i koronavirusit, bilanci tragjik në Spanjë

Spanja shënon sot ditën e saj më të zezë që nga shpërthimi i koronavirusit. Sipas mediave vendase, në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë...

Çudira në kohë koronavirusi, s’do ta besoni çfarë vendimi shokues ka marrë presidenti i Filipineve

Në Indi para disa ditësh, autoritetet kanë goditur me shkop të gjithë ata që kanë dalë në rrugë dhe kanë shkelur rregullin e izolimit....

Ndryshim planesh për Hysajn, tashmë refuzon propozimin e Napolit për rinovimin e kontratës

Fakti se Elseid Hysaj dhe menaxheri i tij Giuffredi, duan të largohen nga Napoli tashmë nuk është më një sekret. Por, dukej se mbrojtësi...

Koronavirus: Princi Charles dhe mesazhi i shpresës për kombin

Princi Charles, në një fjalim para kombit, foli për herë të parë për pozitivitetin ndaj koronavirusit dhe përvojën e tij, të cilën ai e...

Bilanci/ Rritet numri i fëmijëve të infektuar me koronavirus në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë dha përditësimin e situatës nga koronavirusi për ditën e sotme, ku u njoftua se ishte rritur numri i fëmijëve të infektuar. Sipas...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT