E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

nga shtëpia

Projektligji në Gjermani/ Puna nga shtëpia pritet të bëhet e ligjshme edhe pas koronavirusit

Ministri i Punës në Gjermani, Hubertus Heil shprehet se po planifikon që ta bëjë ligjore të drejtën e punës nga shtëpia, edhe pas gjendjes...

Parashikimi i motit, mos dilni pa çadër nga shtëpia

Moti do të dominohet sot nga reshje të dendura shiu e dëbore, sidomos në zonat e Veriut, por reshje të pakta dhe të përkohshme...

Të fundit

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...

Veprim i ngutshëm, por dinakëri taktike

Nga Mentor Nazarko, /panorama.al/ Nisja e procedurave nga ana e PS-së për shkarkimin e Presidentit Meta, ngjan sa relativisht e ngutshme, po aq dhe e...

Revista prestigjoze ‘Panenka’ shkrim për Demollarin: “Platinia i proletariatit”

Marrë nga Panorama Sport Tirana është e paralizuar. Është ora 3 e pasdites e datës 3 dhjetor 1986 dhe nuk ka mbetur as edhe një...

Qëndroni të izoluar edhe pas vaksinimit? Ja nga çfarë sindrome jeni prekur

A e keni menduar se rikthimi tek “jeta e dikurshme”, do të ishte një proces po kaq i natyrshëm sa edhe hapja e një...