E premte, 7 Maj, 2021
24 C
Tirana

Etiketa

Nevaldo Hajdaraj

‘Nuk ishte rastësi’/ Hajdaraj njihej me Klodian Rashën, polici konsumonte drogë

Vrasja e Klodian Rashës ka ende detaje që nuk janë publikuar deri më sot të cilat mbajnë pezull hetimin. Fax News ka mësuar se...

Vrasja e Klodian Rashës, rikthehet në detyrë kolegu i efektivit të arrestuar

Dy javë pasi ka qëndruar i pezulluar, efektivi i Shqiponjave,  i cili ishte në shërbim së bashku me Nevaldo Hajdarajn, ditën kur u vra...

Misteri i armës: Gjurmët nuk i përkasin as Klodianit dhe as efektivit

Prokuroria e Tiranës ka zbardhur gjithë dinamikën e ngjarjes së 8 dhjetorit, ku mbeti i vrarë 25 vjeçari Klodian Rasha,ndërsa brenda pak ditësh dosja...

Vrasja e Rashës ndodhi në 3 minuta, bisedat në radio të policit Hajdaraj

Punonjësi i policisë, Nevaldo Hajdaraj, kishte vetëm një muaj që i ishte bashkuar skuadrës “Shqiponja” në policinë e Tiranës. Policia dhe prokuroria e Tiranës gjatë...

Prokuroria ‘kopsit’ dosjen për efektivin, rrezikon deri në 20 vite burg

Një tjetër rrjedhë ka marrë ngjarja e rëndë ku u ekzekutua 25 vjeçari Klodian Rasha nga një efektiv i forcave ‘Shqiponja’. Prokuroria e Tiranës...

‘Vrasje me dashje’/Prokuroria ndryshon akuzën për efektivin

Prokuroria e Tiranës ka konkretizuar akuzën për efektivin e policisë Nevaldo Hajdaraj, i cili vrau Klodian Rashën. Prokuroria ka ngritur akuzën për "vrasje me...

Hoxha: Klodiani dhe efektivi u përplasën fizikisht, u qëllua nga 6 ose 7 metra

Gazetari Artan Hoxha, ka dyshime që mes Klodian Rashës dhe efektivit Nevaldo Hajdaraj mund të ketë pasur konfrontim fizik. Hoxha ka thënë për emisionin “Vetting”,...

”Efektivi u përlesh me Klodian Rashën”/ Zbardhet dëshmia e kolegut të autorit

Zbardhen të tjera detaje nga dosja e vrasjes së 25-vjeçarit, Klodian Rasha nga efektivi i Forcës Shqiponja. Në rubrikën “Opinion”, në News24, gazetarja Klodiana Lala...

VIDEO/ Momenti kur efektivi i ”Shqiponjave” qëllon për vdekje Klodian Rashën

Dalin për herë të parë pamjet e vrasjes nga policia të 25-vjeçarit Klodian Rasha në orët e para të mëngjesit të datës 8 Dhjetor...

Denoncimi: Efektivi që vrau Klodianin kishte pirë kokainë, e rrahu dhe e qëlloi

Juristi i njohur dhe politikani, Kreshnik Spahiu ka bërë një denoncim tepër të fortë për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i policisë, Nevaldo...

Të fundit

LSI fillon ankimimet për 25 prillin/ Kryemadhi: E vërteta, brenda tek kutitë

Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit u fituan nga Partia Socialiste, e cila siguroi 74 mandate dhe do të qeverisë sërish e vetme në 4...

Kuvendi diskutonte shkarkimin e tij, Meta në kafe me deputetin socialist

Paraditen e sotme, teksa Kuvendi po diskutonte për shkarkimin e tij dhe ngritjen e një Komisioni Hetimor, Presidenti i Republikës Ilir Meta, është fotografuar...

Kosovë, 3 viktima dhe 170 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

Katër viktima dhe 170 raste të reja me koronavirus u raportuan në Kosovë në 24 orët e fundit. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës...

Komisioni për shkarkimin e Metës/ 6 deputetë votuan kundër, 1 abstenoi (Emrat)

Ditën e sotme, Kuvendi miratoi me 97 vota pro, ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Ndërkohë, 6 deputetë të...

Komisioni për shkarkimin e Metës/ Presidenca: Nuk do të njohim asnjë vendim

Ditën e sotme, Parlamenti miratoi me 97 vota pro, ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Menjëherë pas këtij vendimi,...