E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

“Nardi i bujtinave”

Vrasja e ‘Nardit të bujtinave’/Gjykata në Shkodër jep sot masën për 3 të arrestuarit

Kanë mbërritur në Gjykatën e Shkallës së Parë në Shkodër, tre të dyshuarit si bashkëpunëtorë në vrasjen e biznesmenit Ferdinand Polia, të cilët do...

Ekzekutimi mafioz i Nardit të “Bujtinave”/I vëllai: Kanë ngatërruar person

Policia e Shtetit duket se po shkon drejt zbardhjes së atentatit ndaj Ferdinand Polisë, i njohur ndryshe si ‘Nardi i Bujtinave’. Sot është shpallur në...

U ekzekutua me 20 plumba, “Nardi i bujtinave” i arrestuar në 2010-ën në Itali

Të mërkurën pasdite u ekzekutua me breshëri plumbash Ferdinand Polia në Shkodër, i njohur ndryshe si “Nardi i bujtinave”. Kur kanë kaluar 25 orë...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...