E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

mr bean

“Është stresuese dhe rraskapitëse”, Mr. Bean merr vendimin drastik

Aktori 66-vjeçar Rowan Atkinson, i mirënjohur në mbarë botën falë rolit Mr. Bean, ka deklaruar së fundmi se ai rol është ‘stresues dhe rraskapitës’,...

U refuzua shumë herë se belbëzonte, por në fund ia doli/ Historia frymëzuese e Mr.Bean

Jarrett Adams Rowan Atkinson, është i njohur për personazhin e tij të famshëm Mr.Bean. Sot ai cilësohet si nga një komedianët më të mirë...

A e dini sa vjeç mbush sot “Mr. Bean”

Aktori Rowan Atkinson i njohur si “Mr. Bean” është një ndër personazhet më të dashur për publikun. Atkinson sot feston ditëlindjen. Për të gjithë kuriozët, aktori...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...