E martë, 26 Maj, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

molotov

Koronavirusi/ Autobusët me të infektuar sulmohen me molotov (FOTO)

Numri i viktimave nga koronavirusi ka shkuar në 2.247, ndërsa ai i të infektuarve në 76.726. Situata me koronavirusin vdekjeprurës ka nxitur edhe ndjenjat...

“Materialet do të vijnë me avion nga Sllovenia”, flet Tom Doshi nga Bushati

Pas sulmeve në KZAZ nr.6, në shkollën profesionale të Bushatit, aty ku militantët e PD i vunë zjarrin me molotov materialet zgjedhore, deputeti i...

“Gati të gjuaj me molotov”/ Revoltohet Voltana Ademi, sqaron si qëndron e vërteta

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, pas deklaratës së rëndë ku tha se po të ishte në protestë do të kishte dëshirë që të gjuante me...

Video/Shokon kryebashkiakja e Shkodrës: Do kisha dëshirë të gjuaja me molotov

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, teksa ka qenë e ftuar në një emision, është shprehur se po të kishte molotov dhe ajo do të...

Opozita molotov

Nga Fatos Çoçoli Opozita është ndër pasuritë më të çmuara të një vendi me sistem demokratik. Pa të nuk mund të kuptohet qeverisja e vendit...

Molotov dhe mjete piroteknike drejt Parlamentit, reagon sërish Meta

Pas përshkallëzimit të protestës ku u përdorën bomba molotov dhe mjete piroteknike, duke sulmuar godinën e Parlamentit dhe policinë ka reaguar sërish Presidenti Ilir...

FOTO/ Sulmet me molotov, plagosen tre efektivë policie dhe dy protestues

Protesta e opozitës para godinës së Kryeministrisë është tensionuar që në minutat e para. Pasi e sulmuan godinën me bojë, në drejtim të Kryeministrisë...

Sulmohet me bomba molotov, dyert e Kryeministrisë në flakë

Pas sulmit të godinës me bojë, përshkallëzohet protesta e opozitës. Protestuesit kanë sulmuar Kryeministrinë duke hedhur molotov, e duke shkaktuar flakë para dyerve të...

“Kemi territore në Egje”, grekët sulmojnë me “Molotov” konsullatën turke pas deklaratave të Erdogan

Në një hark kohor të shkurtër, dy ngjarje, njëra pas tjetrës, duket kanë tronditur sërish marrëdhëniet turko-greke. Gjatë ditës së djeshme Presidenti turk Rexhep Taip...

A do jetë e dhunshme protesta e 27 Janarit? Kryemadhi: Bomba molotov nëse policia…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një bashkëbisedim me gazetarët sot foli për protestën e opozitës në 27 Janar para Kryeministrisë. A do ketë në...

Të fundit

“Kemi frikë të dalim”, Berisha: Policia po fsheh ngjarjen në Bulqizë

Banorët në Bulqizë janë tmerruar mbrëmjen e djeshme nga breshëria e kallashnikovit. Denoncimin e bën një qytetar në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha. Sipas qytetarit...

Danimarka hap kufijtë për çiftet e ndara nga koronavirusi

Danimarka ka rihapur kufijtë për çiftet që janë ndarë nga partnerët e tyre si pasojë e koronavirusit. Të hënën, partnerët e ndarë që jetojnë në...

Si paraqitet situata nga COVID-19 në Itali? Dalin të dhënat e fundit

Si paraqitet situata nga COVID-19 në Itali? Autoritetet përkatëse bëjnë me dije se gjatë 24 orëve të fundit, 78 persona kanë ndërruar jetë si pasojë...

Lefter Maliqi paralajmëron ‘tërmet’ në politikë

Deputeti i opozitës Lefter Maliqi, paralajmëron zhvillime të reja në politikën shqiptare. Ai i mëshoi fort faktit se qeverisë Rama po i vjen fundi....

Kur do hapen kopshtet dhe çerdhet? Manastirliu tregon datën

Kopshtet dhe çerdhet në Shqipëri do të hapen nga data 1 Qershor. Vendimin zyrtar e dha Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. “Strategjia e rihapjes do të...
WhatsApp KONTAKTO TT