E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

mjaftojnë

Mjaftojnë 5’ minuta, zhbllokohet supersfida Ajax-Tottenham (Video)

Ajax ka kaluar në avantazh ndaj Tottenha në ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales së Champions Leagu e cila është duke u zhvilluar në Amsterdam. Kapiteni...

Florian Marku spektakolar, mjaftojnë dy raunde për të ‘shembur’ Ivanin (Video)

Florian Marku ndryshon disiplinë, por mbetet në ring. Pas sukseseve në Artet Marciale Mikse, ai ka nisur karrierën në boks, duke regjistruar fitoren e...

Mjaftojnë vetëm tre ditë, Zidane bën goditjen e parë në merkaton e Real Madrid

Vetëm tre ditë më parë Zinedinë Zidane zyrtarizoi rikthimin në pankinën e Real Madrid pas vetëm 7 muajsh që ishte larguar. Kaq ka mjaftuar...

Cityt i mjaftojnë 5’ minuta për dy gola në Rusi, Roma shënon gol të bukur (Video)

Manchester City ka kaluar në avantazhin e dy golave përballë Shakhtari në Rusi. Ishte David Silva që shënoi një gol mjaft të bukur në...

Mjaftojnë vetëm 6’ minuta në “San Siro” dhe Perisic shënon supergol (Video)

Interi në ndeshjen e dytë të Serie A është duke u përballur me Torinon në “San Siro”. Kanë mjaftuar vetëm 6’ minuta dhe zikaltërit...

Juventusi i frikshëm, shënon pas vetëm 3’ minutash lojë (Video)

Kanë mjaftuar vetëm 3’ minuta dhe Juventusi ka gjetur golin e avantazhit përballë Chievos. Ishte Sami Khedira ai që ka dërguar topin në rrjetë...

Belgjika e “frikshme”, mjaftojnë 4’ minuta për ti shënuar Anglisë (Video)

Belgjika nuk e toleron aspak Anglinë dhe në minutën e katërt gjen golin e parë me Meunier. Një aksion mjaft i bukur nga belgët...

Skandal/Nuk mjaftojnë dy sëmundje, duhen tre për të përfituar rimbursim

Emisioni investigativ "BOOM" në RTV Ora News ka trajtuar sërish sonte problemet që ka shkaktuar lista e re e barnave të rimbursueshme. Pak kohë më...

Perez bllokon kalimin e Ronaldos tek Juventusi: 100 milionë nuk mjaftojnë

Transferimi i Cristiano Ronaldos drejt Juventusit mendohej se ishte thjeshtë çështje kohe, por presidenti Florentino Perez është njeriu që ka në dorë gjithçka. Numri...

Tare ia bën të qartë Liverpoolit, 30 milionë nuk mjaftojnë

Thomas Strakosha ka një interes serioz nga Liverpool dhe Bayer Leverkusen, por Lazio duket se nuk do ta shesë nëse nuk paguhet kjo shumë....

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...