E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

Miss Serbia

Miss Serbia bëri shqiponjën, producenti shqiptar rrëfen si reagoi Vuçiç

Një vit më parë, Miss Serbia bëri shqiponjën. Kaq mjaftoi që të shpërthente rrjeti, e të kishte pakënaqësi nga serbët. Konkursi i bukurisë  “Miss...

Bëri shqiponjën në mes të sfilatës, Miss Serbia sulmohet ashpër nga mediat vendase

Miss Serbia, Irina Jovanka tërhoqi vëmendjen me gjestin që bëri gjatë një konkursi bukuri të mbajtur në Kosovë, ku ishin mbledhur përfaqësuese të 21...

Miss Serbia bën shqiponjën në mes të sfilatës, tregon arsyen (Video)

Miss Serbia, gjatë vizitës së saj në Kosovë ka zgjedhur të bëjë një simbol mjaft të dashur për shqiptarët. Në një event të organizuar në...

Të fundit

Kinematografi/ Nëse po kërkoni aksion në ekran, Tirana Today sjell rekomandimin

Titulli: “Wrath of Man” Zhanri: Aksion, Thriller, Krim Viti: 7 maj 2021 Kohëzgjatja: 1 orë e 59 minuta Regjia: Guy Ritchie Aktorët: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett Një nga...

Covid-19/ Brataj: Parashikohet një valë e re në vjeshtë

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi se ka një parashikim, për një valë tjetër të Covid-19, gjatë stinës së vjeshtës. Deklarata e Brataj...

Bisedime me SHBA? Motra e Kim Jong un paralajmëron Uashingtonin: Do zhgënjeheni

Motra e Kim Jong-un ka hedhur poshtë shpresat për një përparim në bisedimet për armët bërthamore me SHBA, duke paralajmëruar Uashingtonin se do të...

A duhet të krijojmë heronj për të frymëzuar rininë në krizë besimi?

Nga: Mentor Kikia Shoqërisa shqiptare është në krizë. Muk është thjeshtë krizë ekonomike, për bukë dhe rroba. Eshtë kriza e madhe e besimit, kriza e...

Vatikani notë proteste Italisë për projektligjin kundër homotransfobisë

Selia e Shenjtë zbret në fushë kundër projektligjit Zan, projektligjit kundër homotransfobisë. Nisma vjen drejtpërdrejt nga Sekretariati i Shtetit, organi drejtues më i afërt...