E mërkurë, 15 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

Miley Cyrus

Noah, motra e Miley Cyrus: Jam ndjerë gjithmonë nën hijen e motrës

Miley Cyrus ka qenë në qendër të vëmendjes që nga fëmijëria, si mund te jete ndjere motra esaj Noah Cyrus? Ajo gjithmonë është ndier nën...

Miley Cyrus: “Ne që jemi të famshëm nuk duhet të flasim për karantinën tonë”

Nëse Kylie Jenner nuk ka arritur të durojë ditët e para të karantinës, aq shumë sa e ka shprehur mërzinë e saj edhe në...

Chris Hemsworth flet për ndarjen e Miley Cyrus me Liam

Chris Hemsworth ka uruar vëllain e tij Liam për "stilin e jetës australiane" gjatë një interviste në promovimin e filmit të tij të ri...

Selena Gomez: “Jam bipolare, por nuk kam frikë”

Aktorja dhe kantautorja amerikane 27-vjeçare ishte e ftuar në emisionin e Miley Cyrus 'Bright Minded'në Instagram dhe tha se ka zbuluar se është bipolare...

Miley Cyrus: “Në karantinë ndjehem më shumë e lidhur me njerëzit”

Miley Cyrus ka vendosur të përdorë periudhën e karantinës për të reflektuar në lidhjet midis njerëzve. Në shtëpi si shumë kolegë të saj për të...

Pas koncertit në Kosovë, Miley Cyrus shtrohet në psikiatri

Pas festivalit Suny Hill që u mbajt në Prishtinë pak ditë më parë, këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus, është shtruar në një qendër...

Të fundit

Malajzi/ S’do ta besoni, kapet peshku me dhëmbë njeriu (FOTO)

Një peshk i cili i ka dhëmbët të ngjshme me njeriun, është kapur në Malajzi. Imazhet e peshqve të vegjël janë shpërndarë gjerësisht në...

“2500-3000 euro për një vend pune”, Prokuroria merr të pandehur mbesën e Adriatik Llallës

Mbesa e Adriatik Llallës është marrë e pandehur nga Prokuroria, e akuzuar për mashtrim më shumë se një herë. Mësohet se Ilda Kërkapi ka mashtruar...

Infektohet kryeministri i Republikës Serbe

Kryeministri i Republikës Serbe në Bosnje dhe Hercegovinë (RS), Radovan Vishkoviq është infektuar me koronavirusin e ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Ai u testua...

“Të ndjersitur e të rraskapitur, ata nuk ndalen”, mjekët bëjnë “shqiponjën” me duar

119 të prekur me COVID-19 janë shënuar në Kosovë, nga 420 teste të kryera të martën. Numri i përgjithshëm i të prekurve në Kosovë është 5.237,...

“Meriton vetëm duartrokitje!”, Meta nxjerr videon e Ramës (VIDEO)

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është ndalur sërish tek ndryshimet kushtetuese, ndërsa ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, e cila daton në...