E enjte, 1 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

mesnatë

Plagosi 30-vjeçarin në mesnatë, policia identifikon autorin

Gjatë mesnatës së kaluar, një 30-vjeçar është plagosur me armë zjarri, pranë një lokali në aksin rrugor Burrel-Tiranë. Policia bën me dije se ka identifikuar...

“S’e kam për turp që jam burri i Monikës”, Meta i përgjigjet Ramës: E pres deri në mesnatë

Presidenti Ilir Meta doli në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, ku noftoi se ka dekretuar 13 tetorin si datën e re të zgjedhjeve....

Sonte pas mesnate, fillon llogaritja dimërore e kohës

Prej sonte pas mesnate përfundon llogaritja verore e kohës. Akrepat do të lëvizin një orë prapa, nga ora 3:00 në orën 2:00, informon Byroja...

Për çfarë e akuzoi Dritan Zagani në mesnatë? Gazetari ia plas në fytyrë…

Dritan Zagani, ish-oficeri shqiptar, i cili tashmë ndodhet me azil në Zvicër, ka komentuar mbrëmë deklaratat e gazetarit investigativ Artan Hoxha në lidhje me ish-shefin e...

Emri/Lufta me armë në mesnatë, policia ndalon të riun nga Tirana

Policia ka venë në pranga një person pas hetimeve lidhur me përplasjen me armë gjatë mesnatës në Kinostudio në Tiranë, ku mbeten tre persona...

Plumba pas mesnate në Sarandë, plagoset një 31-vjeçar

Një i ri ka mbetur i plagosur me arme zjarri në Sarande. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate I plagosur ka mbetur shtetasi A.R., 31 vjeç....

Foto/Kush janë pedagogët e Elbasanit që u arrestuan në mesnatë

Tre pedagogë në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” të Elbasanit, janë arrestuar nga policia. Në pranga kanë rënë edhe 4 sekserë, të gjithë të akuzuar për...

Emri/ Iu dogj makina në mesnatë, kush është pedagogu i Elbasanit

Makinës së pedagogut Arben Haxhihyseni në Elbasan, i është vënë zjarri pak pas mesnatës. Policia ka zbuluar se zjarri ishte i qëllimshëm dhe ka nisur...

Arrestime në mesnatë, policia terrorizon kuksianët, familjarët: S’dimë gjë për fatin e tyre!

Pas protestave të djeshme, ku disa qindra protestues dogjën stacioni e ngritur nga firma koncesionare për kalimin me pagesë në Rrugën e Kombit në Kalimash,...

Oriola Marashi feston ditëlindjen, ja surpriza që i bëri Noizy në mesnatë

Modelja Oriola Marashi ditën e sotme feston ditëlindjen e saj të 22-të dhe siç është bërë traditë tashmë, festimet e ditëlindjes fillojnë që në...

Të fundit

Tajvan, prodhohet roboti që kryen 2 mijë teste virusi në ditë

Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë teste të...

Agron Duka: Rama nuk do t’ia dijë për rregulla loje

Kreu i PAA Agron Duka tha sot në emisionin Arena se kryeministri Rama si politikan nuk do t’ia dijë për rregulla loje, kur ka interes...

Britani e Madhe, doktorët me kostum fluturues për emergjencat shëndetësore

Skuadrat e urgjencave shëndetësore dhe inxhinierët në Britaninë e Madhe thanë të martën se kishin testuar me sukses kostumin e parë fluturues në botë...

Tremujori i dytë, ekonomia në Shqipëri bie me 10%

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Nuk ndalet Inter, 9 gola në 2 ndeshje

Inter ka shpartualluar në ndeshjen e dytë Beneventon dhe ka fituar 2-5 në transfertë ndaj Beneventos dhe bashkë me sfidën ndaj Fiorentinës ka shënuar...