E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

mbytje

Versionet kontradiktore për mbytjen e 17-vjeçares/ Heshtja e familjarëve dhe ‘lidhja’ e dyshimtë me djalin e martuar në Angli

17-vjeçarja Enisa Doda humbi jetën në det në rrethana ende të pasqaruara, për shkak se personi me të cilin e nisi xhiron me motor,...

Thellohet misteri/ U arrestua si i dyshuar për mbytjen e 17-vjeçares në Velipojë, djali rezulton i martuar në Angli 

25-vjeçari i cili la të mbytej në plazhin e Velipojës 17-vjeçaren Enisa Doda, rezulton të jetë i martuar në Angli, raporton “Abc News”. Ky...

Rrezikuan të mbyteshin, policia shpëton 15 pushues (foto)

15 pushues të cilët rrezikuan të mbyteshin, janë shpëtuar nga ana e policisë. Uniformat blu bëjnë me dije se u është dhënë ndihma e...

Shokët ngritën alarmin për zhdukjen e tij/ Gjendet trupi i pajetë i 31-vjeçarit

Ditën e djeshme shokët e një 31-vjeçari kanë ngritur alarmin për zhdukjen e mikut të tyre. Fatkeqësisht 31-vjeçari nga Skrapari Doland Molla është gjetur i...

Emri/ Zhduket 31-vjeçari, shokët ngrenë alarmin për zhdukjen e tij

Një 31-vjeçar është zhdukur mëngjesin e sotëm në afërsi të plazhit të Currilave në Durrës dhe dyshohet të jetë mbytur. Kanë qenë shokët e tij...

“Nënë, kam frikë se do vdes…”, mbytje tragjike në Itali

Opinioni italian është tronditur nga vdekja e një 51-vjeçari poshtë një nënkalimi, pasi një stuhi e fuqishme me rreshje e zuri atë në rrugë...

Zgjoi djalin dhe… Lamtumirë bir! Gjesti që bëri polici para se të mbytej në lumin Kir

Gjendja e vështirë ekonomike e familjes së tij, por edhe pamundësia për të plotësuar të gjithë dokumentacionin e duhur për vetingun dyshohet të ketë...

Këshilla, si t’i shpëtojmë mbytjes në det

Në këto ditë vere të gjithë duan freskinë e detit, por ky det çdo ditë merr jetë njerëzish. Të gjithë që preferojnë bregdetin duhet...

Mjekët flasin mbi shkaqet shëndetësore përse mbyten pushuesit

Këtë sezon në plazhe mungojnë elementët e sigurisë, vrojtuesit, por në zona të caktuar edhe ekipet shëndetësore. Mjekët e Urgjencës së Durrësit që përballen...

Të fundit

Po frynte qirinjtë e ditëlindjes, flakët i djegin fytyrën (VIDEO)

Ky është momenti tronditës kur flokët e një gruaje u dogjën nga flakët, teksa shuante qirinjtë në tortën e saj të ditëlindjes. Nëna e...

Vrau gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...