E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

maskuar

“Hyri në Përmet i maskuar”, ish-deputeti: Rama në panik, si e mbushi sheshin

Kryeministri Rama vazhdon takimet elektorale, ku ditën e sotme kishte zgjedhur Përmetin. Opozita ishte organizuar që ta priste me protestë në hyrje të qytetit....

“Me urdhër të Lleshajt”, Berisha: Policë të maskuar arrestojnë ‘Luanin e Astirit’ (Video)

Ish kryeministri Sali Berisha thotë se policia ka arrestuar me urdhër të ministrit Sandër Lleshaj banorin e Unazës së Re Dorjan Protoduari, i cili...

Video+Emri/Grabitet pika e karburantit në Vlorë, autori i maskuar dhe me armë

Një person i maskuar dhe i armatosur ka grabitur një karburant në autostradën Vlorë – Fier, dhe më pas është larguar në drejtim të...

Video/“Për dy minuta, i kontrolluat…”, momenti i kapjes së 4 të ‘fortëve’ të Shkodrës

Policia e maskuar dhe ma skafandra e mbrojtëse, ndërsa dëgjohen edhe të lehura qenësh. Këto janë pamjet që vijnë nga operacioni “Forca e Ligjit’...

Video/ I riu i maskuar i vë flakën makinës së pedagogut

Makinës së pedagogut Arben Haxhihysenit në Elbasan, i është vënë zjarri pak pas mesnatës. Policia ka zbuluar se zjarri ishte i qëllimshëm dhe ka nisur...

PD-ja nxjerr videon: Banditët e maskuar të Xhafajt, rrëmbejnë qytetarët në mes të natës

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka menjëherë pas mbledhjes ka dale në një konferencë për mediat nga selia e PD-së. Paloka iu referua dhe...

Publikohet video: Ja si u dhunua me leva, gazetari Ismet Drishti nga 15 persona të maskuar

Mbrëmjen e djeshme gazetari i njohur dhe pronari i televizionit "Zjarr tv", Ismet Drishti u sulmua me leva nga 15 persona të maskuar.  Pak orë pasi...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...