E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Marina

Ukraina fajëson hakerët rusë për sulmin në ueb-faqen e Marinës

Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se hakerët e Qeverisë ruse sulmuan ueb-faqen e Marinës së Ukrainës, për të përhapur dezinformata në lidhje me...

Marina Fara prezanton partnerin, reagon Eli Fara

Marina Fara është komentuar shpesh për jetën e saj personale. Vajza e Eli Farës, po kështu është bërë pjesë e medias rozë edhe në...

Komanda Qendrore e SHBA-ve: Marina shqiptare do të patrullojë përballë Iranit

Komanda Qendrore e SHBA-ve njofton se Shqipëria do të bëhet shteti i shtatë, që do të patrullojë ujërat e Lindjes së Mesme. Komando falenderon Shqipërinë...

Britania: Iranianët provuan të kapin një anije tregtare britanike

Britania tha të enjten se tri anije iraniane provuan pa sukses të pengonin kalimin e një anijeje tregtare britanike nëpërmjet Ngushticës së Hormuzit, në...

Një makinë për ditëlindje, ja kujt ia dhuruan Marina dhe Luana

Luana dhe Marina Vjollca kanë treguar gjithnjë lidhjen e tyre të ngushtë me të ëmën, në postimet e ndryshmet në rrjetet sociale. Së fundmi, ato...

Gati për luftë/ Marina britanike merr urdhër të qëllojë avionët rusë në detin e Zi

Admirali britanik Lord West deklaroi se anijet e Marinës Mbretërore kanë gjetur një mënyrë shumë efikase për të zbuluar më shumë rreth armatimeve ruse. Nëpërmjet...

Marina spanjolle shpëton rreth 1000 emigrantë në Mesdhe

Marina spanjolle në dy ditët ka shpëtuar pothuajse një mijë emigrantë, të cilët po tentonin që të kalonin Detin Mesdhe për të arritur në...

Marina kapet me photoshop, çfarë i ka ndodhur gishtave të dorës

Bukuroshja Marina Vjollca tërheq gjithmonë vëmendjen e fansave me postimet e saj në Instagram. Ajo komentohet mjaft për bukurinë e format bombastike, mirëpo në...

Eli Fara feston ditëlindjen, Marina i bën urimin më special

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe e shumë komentuar në showbiz për pamjen e saj gjithnjë në super formë, për anën profesionale e...

Marina feston ditëlindjen, urimi i Getit do t’ju lërë pa fjalë

Ditën e sotme Getoari i ka lënë të gjithë pa fjalë, teksa ka postuar një foto në profilin e tij, duke uruar bashkëshorten për...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...