E mërkurë, 28 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

manget

SPAK del mangët me arrestimet për “dosjen 339”, 2 komisionerë kanë ndërruar jetë

SPAK lëshon urdhër – arrest për dy persona që kanë ndërruar jetë një muaj më parë. Dje prokuroria e posaçme lëshoi 22 urdhër arreste pas...

Ermali ngacmon Tayna-n, reperja s’ia lë mangët: As titullin e filmit tënd s’e kuptuam

Moderatori Ermal Mamaqi së fundmi ka lënë një koment ngacmues në një foto të Tayna-s, që është përfolur shumë. Këngëtarja ka postuar një foto në...

Të fundit

Klubi italian në kolaps, 29 të prekur me Covid-19

Situatë e rënduar paraqitet te ekipi italian i Reggiana për shkak të Covid-19. Skuadra ku aktivizohet edhe futbollisti shqiptar Arlind Ajeti po kalon një periudhë...

Kodi Zgjedhor nesër në Kuvend, Meta: Ka ende kohë për reflektim

Presidenti i Republikës, Ilir Meta falenderoi Kryetarin e Komisionit të Jashtëm në Parlamentin Europian, David McAllister, për angazhimin e tij për zgjedhje të lira...

Mungesë dramatike infermierësh në Gjermani

Mjekët reanimatorë paralajmërojnë për mungesën e 3500 deri në 4000 infermierëve për të përballuar pacientët me Covid-19 në spitalet gjermane. Në spitalet gjermane janë shtuar...

Kush e shkroi Biblën?

Përgjatë shekujve, miliarda njerëz e kanë lexuar Biblën. Studiuesit e kanë kaluar gjithë jetën e tyre duke e studiuar atë, ndërsa rabinët, pastorët dhe...

Topalli i shpall ‘luftë politikës së vjetër’: Vendi nuk ka alternativë

Partia ‘Lëvizja për Ndryshim’ e kryesuar nga ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli është forca më e re politike që do garojë në zgjedhjet parlamentare të 25...