E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

manchester

Merkato/ Juventusi do lojtarin e Junajtidit, vlen 50 milion

Juventusi ka nevojë për një sulmues, pavarësisht se çfarë do të ndodhë me Kristiano Ronaldon, prandaj vëmendja kthehet te flaka e vjetër, tek një...

Merkato/ Junajtid do mbrojtësin e Realit, Varane kushton 50 milion

Ole Gunnar Solskjaer duket i fiksuar të nënshkruajë një mbrojtës qendror këtë verë dhe ka identifikuar francezin si objektivin e tij kryesor. Sipas Manchester...

Zbulohet oferta e City për Messi-n

Manchester City është një nga klubet më të avantazhuara për të marrë shërbimet e Leo Messi-t nëse argjentinasi largohet nga Barcelona. Sipas ESPN, klubi anglez,...

E la të luante me lodra, nëna gjen 3-vjeçarin të mbytur në vaskë

Një djalë 3 vjeç nga Anglia është gjetur i vdekur në vaskë, pasi mamaja e tij e kishte lënë vetëm të luante me lodra. Aayan...

Befason Ibrahimoviç, ja pse u largova nga Manchester United

Një lëvizje e papritur ka ndodhur në “Old Trafford”, ku Zlatan Ibrahimoviç ka vendosur që të largohet nga Manchester United dhe ti bashkohet ekipit...

“Barcelona dhe Manchester United ta harrojnë Griezmann”

Antonie Griezmann është emri më i lakuar për merkaton e verës, pasi gjigantët e Manchester United dhe të Barcelonës kanë shfaqur shumë interes për...

Nga Manchester United në Botëror, Mourinho plot surpriza

Jose Mourinho gjatë verës do të ndodhet ne Rusi dhe do të ushtrojë një profesion të ri. Trajneri portugez i Manchester United do të...

Shqipëria e pa fat, Skocisë i thotë “PO” talenti i Manchesterit

Përpara ndeshjes me Cristal Palasin, Jose Murinho u shuan kuriozitetin tifozëve se përse mesfushori i akademisë, Skot MekTominej, ka fituar një fanellë titullari në...

Manchester City turpëron Hazardin me shokë, titulli çështje e mbyllur (Video)

Manchester City nuk njeh rivalë në Premier League. Ishte radha e kampionëve në fuqi, Chelsea, që të turpëroheshin, “qytetarët” i bënë djemtë e Contes...

Manchester City nuk kursehet ndaj Basel, 4 gola për kualifikimin (Video)

FC Basel nuk ka arritur ti rezistojë artilerisë së rëndë të Manchester Cityt, të cilët kanë shkatërruar në shtëpi zviceranët me rezultatin e thellë...

Të fundit

“Foltorja” sjell largimin e Bashës e Ramës, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...

Grabitësit në sulm në lagjen e ‘VIP-ave’, tentojnë të djegin dy mjete

Dy ditë më parë, persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin dy mjete të parkuara në rrugën e “Vilave” në fshatin Lundër, në periferi...

Greqi/ Tërmeti “zgjon” Kretën

Një tërmet me intensitet 3.9 të shkallës Rihter ka zgjuar mëngjesin e sotëm Kretën, në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik grek, tërmeti u regjistrua rreth...