E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

manchester city

Yaya Toure me shumë mundësi do të largohet nga Manchester City

Sipas Daily Mail, West Hami ka shfaqur interesim serioz dhe Yaya Toure është ëndrra e tyre. Për atë ka shfaqur interesim edhe klubi rus...

Juventus gati për Monacon, dy ekipe për një biletë finaleje

Juventusi është gati për Monacon. Në 20:45, ekipi i Alegrit vihet përballë ekipit të kapiten Falcaos. Alegri ka kohë që e pret një shans të...

Tottenham Hotspur brenda 3 minutave, vulos sezonin e dështuar të Arsenalit

Pavarësisht performancës së shkëlqyer kundër Manchester City-t, në ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinalen e “FA Cup”, Arsenal përsëri u rikthehet rezultateve negative. Tottenham Hotspur ka...

Të fundit

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...