E enjte, 29 Tetor, 2020
14.4 C
Tirana

Etiketa

lokal

Has: Baste sportive në lokal, arrestohet i punësuari dhe në kërkim pronari

Një 45-vjeçar, shtetasi I.M u arrestua në kushtet e flagrancës nga policia, pasi ishte punësuar në mënyrë të parregullt në një lokal, ku ushtrohet...

Ktheu biznesin në kazino, arrestohet pronari i lokalit në Tiranë

Një 41-vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës në kryeqytet. Shtetasi E.B ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit. ''Specialistët për Hetimin e Krimit në...

EMRAT/ Konflikti në Elbasan, babanë dhe tre djemtë i bëjnë për spital në lokalin e tyre

Policia ka dhënë detaje të tjera lidhur me konfliktin e mbrëmjes së sotme në Elbasan. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lokalin në...

Jim Belushi hap lokal në SHBA, i vendos emrin e veçantë shqiptar

Jim Belushi është një nga komedianët më të njohur në Hollywood. I lindur në SHBA nga prindër shqiptar ai në çdo rast ka treguar...

VIDEO/ Sherr masiv mes të rinjve në një lokal në zonën e ish-Bllokut

Një sherr masiv ka ndodhur sot mes disa të rinjve në një nga loket në zonën e ish-Bllokut. Në videon e mëposhtme duket se si...

Hapi lokalin në kundërshtim me masat e COVID-19, çfarë e ‘fundosi’ biznesmenin durrsak (VIDEO)

Uniformat blu kanë arrestuar në flagrancë shtetasin E. L., 44-vjeç, banues në Durrës, pasi kishte hapur lokalin në kundërshtim me Aktin Normativ. Pas kontrollit...

Shkeli masat për herë të dytë, Policia i bllokon lokalin për 6 muaj

Në kuadër të masave të marra për ndalimin e përhapjes së koronavirusit, Policia e Tiranës ka bllokuar aktivitetin e një lokali në rrugën “Niko...

Nuk respektuan masat, policia gjobit një ‘call center’ dhe një lokal

Në kuadër të zbatimit të masave kufizuese të shpallura nga qeveria, policia njofton se ka gjobitur administratorin e një call center-i dhe atë të...

Shkaktoi panik të madh në lokal, arrestohet 38-vjeçari

Një 38-vjeçar ka përfunduar në pranga pasi ka shkaktuar panik të madh në një lokal. Personi në fjalë raportohet se ka hyrë në lokal me...

E kishte kthyer lokalin në pikë bastesh, arrestohet 32-vjeçari

Qeveria prej më shumë se një viti ka shpallur të jashtëligjshme lojërat e fatit. Megjithatë ato vijojnë që të ushtrohen në mënyrë të paligjshme. Rasti...

Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...