E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Lleshajt”

Xhelal Mziu i vendosur: Nuk ka zgjedhje në Kamëz më 30 Qershor

Kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu i ka kthyer përgjigje Komisionit Qendror Zgjedhor sot në lidhje me zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Në...

“Do të ketë arrestime të tjera”, paralajmërimi i Lleshajt për grabitjen në Rinas

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj i ndodhu në një vizitë zyrtare në Kukës, është ndalur të flasë për grabitjen në Rinas. Lleshaj ka folur...

“Me urdhër të Lleshajt”, Berisha: Policë të maskuar arrestojnë ‘Luanin e Astirit’ (Video)

Ish kryeministri Sali Berisha thotë se policia ka arrestuar me urdhër të ministrit Sandër Lleshaj banorin e Unazës së Re Dorjan Protoduari, i cili...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...