E enjte, 3 Dhjetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

lefter zhidru

Gruaja e Lefter Zhidrus tregon si ka lindur konflikti me fqinjët

Bashkëshortja e 71-vjeçarit, Lefter Zhidru, i cili u ekzekutua pak ditë më parë nga RENEA, ka treguar se si ka lindur konflikti me fqinjët. E...

U vra nga RENEA/Gruaja e 71-vjeçarit bën kthesën e papritur të ngjarjes: S’e kam denoncuar për dhunë, ja kush janë shkaktarët e vërtetë

Lidhur me ekzekutimin e71-vjeçarit nga RENEA në Elbasan, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dëshmisë së bashkëshortes së të ndjerit Lefter Zhidru. Floresha...

U ekzekutua nga RENEA, flet djali i Lefter Zhidrut: I kishte ardhur dita e perëndisë

710vjeçari Lefter Zhidru terrorizoi dy ditë më parë qytetin e Elbasanit, ku pas një konflikti familjar, nisi të godiste me armë edhe drejt Policisë,...

“I kishte ardhur dita e perëndisë!”, ja çfarë thotë djali i madh i 71-vjeçarit që u ekzekutua në Elbasan (VIDEO)

71-vjeçari që u ekzekutua në përplasjen me forcat RENEA, ishte divorcuar dy herë më parë. Djali i Lefter Zhidrus ka thënë në një prononcim...

“E kemi denoncuar në polici, qëndronte në banesë me bashkëshorten e tretë”, fqinja e 71-vjeçarit rrëfen tmerrin

Një prej fqinjëve të 71-vjeçarit Lefter Zhidru, e ka përshkruar si një njeri problematik, teksa rrëfen se familja e tij qëndronte e mbyllur në...

71-vjeçari e kishte kthyer banesën e tij në një “minë me sahat”/ Trupi i viktimës mbetet në morg, askush nuk e tërheq

Një 71-vjeçar u ekzekutua dje nga forcat e policisë në qytetin e Elbasanit. Lefter Zhidru u vra nga Forcat Speciale RENEA në Elbasan, pasi...

Ekzekutimi i 71-vjeçarit, ish-gruaja akuza ndaj medias e policisë: Do më jepni llogari

Floresha Zhidru, ish-bashkëshortja e 71-vjeçarit Lefter Zhidru, i cili u ekzekutua ditën e djeshme nga forcat RENEA, ka hedhur akuza ndaj shtetit dhe mediave...

Terrorizoi për 5 orë Elbasanin/ U ekzekutua me snajper nga RENEA, Artan Hoxha nxjerr detajin e pazakontë

71-vjeçari Lefter Zhidru është ekzekutuar dje nga forcat e policisë në qytetin e Elbasanit. Ai për 5 orë ka terrorizuar qytetin, duke qëlluar me...

Noka për vrasjen e 71-vjeçarit: E turpshme, policia nuk ekzekutoi një kriminel, por një plak

Ish-Ministri i Brendshëm, Flamur Noka, ka reaguar për ekzekutimin e 71-vjeçarit Lefter Zhidru nga forcat RENEA në Elbasan. Noka e quan vrasjen e të moshuarit...

Lefter Zhidru e keqtrajtonte/ Bashkëshortja 47-vjeçare e ka shpëtuar pesë herë nga burgu

Lefter Zhidru, 71 vjeç, u ekzekutua ditën e sotme nga forcat RENEA, pasi hapi zjarr ndaj tyre në momentin që ata po ndërhynin. Ishte bashkëshortja...

Të fundit

Shkencëtarët zbulojnë shenjën paralajmëruese të formës më të rëndë të Covid

Studiuesit kanë identifikuar qeliza të pazhvilluara të gjakut që mund të sinjalizojnë ndërlikimet e koagulimit tek të infektuarit me COVID-19. Rastet për të qenë...

Gjobë dhe burg/ Etilda Gjonaj propozon ligj kundër “memeve”

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka propozuar ndryshime në Kodin Penal, për kriminalizimin dhe dënimin e shpifjes. Propozimet përmbajnë parashikime për gjoba dhe burgim,...

Kurba e Covid-19 mbetet e lartë, 13 viktima në 24 orët e fundit

Kurba e Covid-19 në vend vijon të mbetet e lartë. Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit, 782 persona rezultuan pozitivë. Rezultatet e...

”Zuskë histerike e bashkisë”/ Aktori, Neritan Liçaj shpërthen ndaj medias

Aktori, Neritan Liçaj ka reaguar ashpër kundër  ''Top Channel’’, sa i takon një kronike që është përgatitur nga ky televizion. Gjatë kohës së shembjes së...

Finalja e parë do luhet në “Air Albania”/ Çfarë është Conference League?

Duke filluar nga sezoni 2021-2022, do të ngrejë siparin kompeticioni më i ri i UEFA-s, “UEFA Conference League”, i cili do ta zhvillojë finalen...