E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

lefter alla

Opozita paralajmëron skandalin e radhës pas videos së Allës

Pas videos së Lefter Allës me kokainë, një tjetër rast po paralajmërohet nga opozita. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, i ftuar pasditen...

“Videoja e Lefter Allës”, ish-deputetja paralajmëron publikimin e rasteve tjera

Anëtarja e Kryesisë të LSI-së, Silva Caka ka komentuar videon ku pretendohet se shfaqet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike. E ftuar...

Pasi u pyet sërish nga SPAK, ja çfarë pritet të ndodhë me Lefter Allën

SPAK thirri sërish dje kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Alla, për ta marrë në pyetje lidhur me videon e publikuar, ku pretendohet se konsumon kokainë. Pasi...

Video e Kryebashkiakut të Bulqizës dhe mesazhi “i koduar” i SPAK-ut

Nga Alfred Peza Prova më e dukshme e degradimit dhe e degjenerimit të sistemit të vjetër të drejtësisë, ishte ecja e tij njëkohësisht mbi dy...

Reagimi i fortë nga numri 2 i PS: Nëse Alla del fajtor, dënimi maksimal

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, ka thënë se nëse kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla shpallet fajtor nga SPAK, duhet të marrë...

Janë kapur me “presh në duar”, Salianji flet për videon e kryebashkiakut

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, duke folur për videon e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, tha se kjo nuk është ndonjë gjë e...

Videoja e Lefter Allës/ Lubonja: Mundet dhe ta vëmë në dyshim Artan Hoxhën

Analisti Fatos Lubonja mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Real Story” në “News24” prej ku foli për rastin e kryebashkiakut të Bulqizës,...

“Mund të ketë qenë edhe miell”, analisti për videon: Fenomen shqetësues

Analisti Agron Gjekmarkaj ka komentuar videon e publikuar pasditen e djeshme, ku pretendohet se kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla konsumonte kokainë. I ftuar në emisionin...

Publikimi i videos/ Kryebashkiaku i Bulqizës ‘jep llogari’ sot tek SPAK

Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla do të merret sot në pyetje nga Prokuroria Speciale e Antikorrupsionit (SPAK). Bëhet me dije se kryebashkiaku do të merret...

Lefter Alla tha se do padisë Partinë Demokratike, reagon Gazment Bardhi

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka reaguar pasi kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla deklaroi se do të padisë Ervin Salianjin. Bardhi thotë se...

Të fundit

Çudira në kohë koronavirusi, s’do ta besoni çfarë vendimi shokues ka marrë presidenti i Filipineve

Në Indi para disa ditësh, autoritetet kanë goditur me shkop të gjithë ata që kanë dalë në rrugë dhe kanë shkelur rregullin e izolimit....

Ndryshim planesh për Hysajn, tashmë refuzon propozimin e Napolit për rinovimin e kontratës

Fakti se Elseid Hysaj dhe menaxheri i tij Giuffredi, duan të largohen nga Napoli tashmë nuk është më një sekret. Por, dukej se mbrojtësi...

Koronavirus: Princi Charles dhe mesazhi i shpresës për kombin

Princi Charles, në një fjalim para kombit, foli për herë të parë për pozitivitetin ndaj koronavirusit dhe përvojën e tij, të cilën ai e...

Bilanci/ Rritet numri i fëmijëve të infektuar me koronavirus në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë dha përditësimin e situatës nga koronavirusi për ditën e sotme, ku u njoftua se ishte rritur numri i fëmijëve të infektuar. Sipas...

Rama nuk ia përton Bylykbashit: Zot i madh se gjynah, ky popull çfarë nuk dëgjon

Kryeministri Rama, në një intervistë për gazetën italiane "Gazzetta Dello Sport", tha se ishte arrestuar njëherë në Bolonja, pasi u revoltua ndaj një polic....
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT