E shtunë, 4 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

lavazhi

“Servisi u ble me kredi”, flet babai i dy vëllezërve që u ekzekutuan në Durrës

Babai i dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia të ekzekutuar pranë tregut të makinave në Shënavlash të Durrësit, tregon se servisi dhe lavazhi që...

Konflikt me armë në Berat, pronarët e lavazhit qëlluan qiramarrësit

Gjatë pasdites së sotme, në rrugën e Uznovës në Berat janë regjistruar disa të shtëna me armë zjarri. Konflikti me armë mësohet ka nisur për...

Të fundit

Peshku i zgjedhjeve në det, listat e deputetëve në zjarr

Nga Alfred Peza Nuk ka stinë tjetër që mund ti shkonte më mirë shprehjes së njohur popullore, me peshqit në det dhe tiganët në zjarr,...

Mbyllja e kufijve/ Manastirliu tregon se kur do ta bëjë BE vlerësimin tjetër

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka komentuar vendimin e BE-së për të mos hapur kufijtë me Shqipërinë. E ftuar në emisionin “Java”...

Katër deputetë kosovarë rezultojnë pozitiv me koronavirus

Mediat kosovare raportojnë se katër deputetë të Kuvendit të Kosovës kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas Gazetës Express, bëhet fjalë për 4 deputetë nga radhët...

A mund t’i shtyjë Rama zgjedhjet duke përdorur pandeminë? Përgjigjet Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shprehet i prerë se zgjedhjet e ardhshme nuk do të shtyhen. I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Basha...

Nuk dogjën mandatet/ Basha: Ja çfarë u ofroi Rama deputetëve të opozitës së re

Kreu i PD-së, Lulzim Basha shprehet se shumica prej deputetëve të opozitës së re kanë bërë pazare me kryeministrin Rama. I ftuar në emisionin “Zonë...