E diel, 31 Maj, 2020
18 C
Tirana

Etiketa

kryeinspektori

Kryeinspektori Shkëlqim Hajdari: Sakrifikoni dhe qëndroni në shtëpi, vetëm kështu mund t’ia dalim

Kryeinspektori i Përgjithshëm i Republikës, Shkëlqim Hajdari shprehet se Gramshi është një nga qytetet me infektim zero nga koronavirusi, për shkak se banorët e...

Kanoset me jetë kryeinspektori i IMT-së në Durrës

Mbrëmjen e sotme katër persona kanë kanosur me jetë krye-inspektorin i IMT-së Ardian Halili. Nga dyshimet e para mësohet se e gjithë kjo ka...

(VIDEO) Vlorë, arrestohet kryeinspektori i Mjedisit, goditi vartësin me grushte

https://www.facebook.com/tiranatodaycom/videos/333978073713603/ Policia e Vlorës ka arrestuar sot kryeinspektorin e Mjedisit të këtij qyteti, Ersid Hasanllari për shkak se ky i fundit ka goditur me grushte...

Të fundit

Publikohet fotoja/ Kush është 65-vjeçari që abuzoi me 15-vjeçaren

Së fundmi është bërë publike fotoja e 65-vjeçarit i cili abuzoi seksualisht me një 15-vjeçare. Ai quhet Abaz Doku dhe sikurse është raportuar më herët,...

Greqia hap fluturimet më 15 Qershor, kushti që vendos për disa zona

Duke nisur nga 15 Qershori, Greqia do të hapë fluturimet ndërkombëtare në aeroportin e Athinës dhe të Selanikut. Mirëpo ka një kusht! Sipas Agjencisë Europiane të...

Thaçi: Kurti po e cenon partneritetin me SHBA-në dhe BE-në

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kundërshtuar vendimin e qeverisë në detyrë të Kosovës për të zgjeruar masat e reciprocitetit me Serbinë. "Me vendimin për...

Çfarë po ndodh? Shtyhet mbledhja e Këshillit Politik

Mbledhja e Këshillit Politik të Reformës Zgjedhore e parashikuar për në orën 17:00, është shtyrë për në orën 19:00. Raportohet se kjo shtyrje ka ardhur...

Bardhi: Vendi në krizë, Rama udhëton me avionin e Air Albania-s në Paris

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi në një postim në rrjetin social Facebook shprehet se kryeministri Edi Rama “duke shfrytëzuar avionin e...
WhatsApp KONTAKTO TT