E enjte, 28 Janar, 2021
1 C
Tirana

Etiketa

Konspiracionisti Alfred Cako

Cako paralajmëron zhvillime të reja për izolimin në vend: Do ndryshohet orari

Konspiracionisti Alfred Cako, i cili ka shkaktuar jo pak zhurmë me deklaratat e tij në lidhje me një mbyllje të dytë për Shqipërinë, i...

“Do ketë tre karantina”, Alfred Cako zbulon kur pritet të dalë “virusi 21”

Shumë është aluduar mbi vaksinën që do të mposhte koronavirusin. Por me kalimin e ditëve, edhe më shumë shpresat janë të humbura, ndërsa ende...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...