E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

komisariat

“Më vodhën lekët dhe kartën e kreditit”, Lela tregon çfarë i ndodhi pas shoqërimit në polici

Gazetari Alfred Lela po përballet live me kryeministrin Rama në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj tij dhe qytetarëve, në protestën pas shembjes së...

“Më ngatërruan me Niçen e Shijakut”, gazetari: S’do ta fal Ramën dhe Sandër Leshin

Gazetari Alfred Lela i cili u shoqërua në komisariat në protestën e parë, pas shembjes së Teatrit ka marrë pjesë edhe në protestën e...

Aktori Neritan Liçaj lë komisariatin dhe iu bashkohet protestuesve

Aktori i njohur Neritan Liçaj sapo ka lënë komisariatin numër 4, iu është bashkuar protestuesve. Kujtojmë se ai u shoqërua nga policia bashkë me artistë...

Atentati ndaj prokurorit, shoqërohet në polici ish-kunati i Lulzim Berishës

Prej 24 orësh tashmë, Durrësi është nën kontrollin e forcave speciale dhe RENEA. Këto të fundit po ndihmojnë policinë në aksionet e shoqërimit të...

Vrau policët brenda komisariatit, dalin pamjet nga ‘arratisja’ e hajdutit

Bëhen publike pamjet e kamerave të sigurisë ku 1 prej hajdutëve të arrestuar vrau 2 policë, brenda komisariatit të Triestes. Ishin autoritetet italiane, ato të...

U përleshën me policët, ish-deputetët në prokurori: Dy duar për një kokë

Gjashtë ish-deputetët e Partisë Demokratike ishin thirruar në Prokurorinë e Tiranës si persona në hetim, pasi akuzohen për hyrje me dhunë në komisariat dhe...

“Polici e kapi prej fyti”/ U proceduan për 16 shkurtin, ish-deputetët e PD: Ishin të dehur

Ish-deputetët e Partisë Demokratike që kundërshtuan me dhunë disa efektivë policie në ambientet e drejtorisë së Policisë, dolën në një konferencë për shtyp, ku...

“Më rrahën barbarisht dhe më tërhoqën zvarrë”, pedagogu denoncon dhunën në komisariat

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa fotografi që sipas denoncimit i përkasin një pedagogu të dhunuar nga policia. Berisha e konsideron trajtim shtazarak rastin, duke...

Kaosi në “Selman Stërmasi”, një i plagosur dhe disa të shoqëruar në komisariat

Pas ndeshjes Tirana-Kukësi, një person ka mbetur i plagosur lehtë gjatë mësymjes në fushë të disa tifozëve të Tiranës. Policia e kryeqytetit konfirmuan se, disa...

Rasti ‘Xhisiela’/Emiljano Nuhu sfidon Ballën: Kam prova, ishe në Komisariat

Ish-oficeri Emiljano Nuhu që denocoi i pari rastin ‘Xhisiela’ dhe kërcënimin ndaj tij tha se ka prova të tjera që vërtetojnë se deputeti i...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT