E martë, 7 Korrik, 2020
32 C
Tirana

Etiketa

koment

“Sa e ke hundën”, moderatorja i tregon vendin ndjekësit

Leila Kraja është një nga moderatoret më të suksesshme, e cila numëron mbi 100 mijë ndjekës. E sigurisht, komentet në postimet e saj janë të...

“Viktimë me silikon”, si i përgjigjet ndjekësit këngëtarja shkodrane

Këngëtarja e emisionit “Xing me Ermalin”, Olimpia Smajlaj, është një ndër femrat më të komentuara. Ajo ka tërhequr vëmendje për linjat e saj, teksa...

Rama ‘ultimatum’ deputetëve: Asnjë koment për vendimin e Presidentit për Lleshin

Menjëherë pas publikimit në media të lajmit për mosdekretimin e Ministrit Sandër Lleshi nga presidenti Ilir Meta, kreu i qeverisë Edi Rama u është...

3 Tetori – Dita e Bashkimit – Gjermania një dhe e pandarë?

…ende jo. Ndarja vihet re edhe 28 vjet pas bashkimit të Gjermanisë. Lindja gjermane çalon ekonomikisht, por ka arsye të tjera pse shumë qytetarë...

Teatri politik e cinik për Kosovën vazhdon…

Ishte vërtet kaq afër zgjidhja? Përse u fol kaq shumë për një ujdi të afërt Kosovë-Serbi, për shkëmbim territoresh? Kur dy politikanë e duan...

Vendimi për Tahirin, reagon Rama i prerë: S’kam koment, e respektoj!

Pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish-ministin Tahiri, ka ardhur një reagim nga ana e Kryeministrit Edi Rama.  "Vendimi i sotëm për...

Nuk përmbahet më, kujt i thotë ‘i imi’ Ronela?

Këngëtarja Ronela Hajati është përfolur shpesh se është në një lidhje me Young Zerka, me të cilin ka disa bashkëpunime. Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk...

Rama publikon disa foto dhe thumbon PD, komentuesit: Detyrën po bën!

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që mëngjesin e sotëm të publikojë dy foto, ku tregon ndryshimin e Urës së Broshkës në Elbasan. Me anë të...

Rama vazhdon zakonin dhe uron ditë të qetë, qytetari: Na trego një pamje nga…

Si çdo ditë, kryeministri Rama ka vazhduar “zakonin” edhe sot, teksa uron shqiptarët të kenë një ditë të qetë. Bashkëngjitur me urimin, Rama ka publikuar...

Rama ironizon Bashën, i kthehet qytetari: Si Loli e Coli jeni bërë!

Kryeministri Rama ka ironizuar Lulzim Bashën, duke përmendur sondazhet, sipas të cilave ka një diferencë të madhe mes PS-së dhe PD-së. Në bazë të këtyre...

Të fundit

Çeki/ Përplasen dy trena, shënohen të paktën 3 viktima

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Republikën Çeke, ku dy trena pasagjerësh janë përplasur me njëri-tjetrin. Sipas mediave të huaja, deri...

Herë pas here injoronte pandeminë, infektohet Presidenti i Brazilit

Presidenti i Brazilit Jair Bolsonaro i cili herë pas here injoronte pandeminë e koronavirusit, duke thënë që është vetëm “një grip i lehtë”, ka...

Vajza e regjisorit Spielberg fejohet me një shqiptar

Destry Allen, vajza e regjisorit të njohur, Steven Spielberg, është fejuar me një aktor me origjinë shqiptare. Bëhet fjalë për 23-vjeçarin, Genc Legrand, i cili...

Avdullah Hoti flet pas takimit me Macron

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka folur pas takimit me presidentin francez Macron, në Paris. Përmes një postimi në Twitter, Hoti shprehet se ndihet i...

Gjykata Speciale thërret edhe një ish-ushtar të UÇK-së

Gjykata Speciale në Hagë ka thirrur edhe një ish-ushtar të UÇK-së për t’u marrë në pyetje. Kryetari i OVL UÇK-së, Hysni Gucati bën me dije...